Skocz do zawartości
adik3929

Nie można uruchomić aparatu

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam, od 3 tygodni jestem posiadaczem Lenovo K6 note przesiadka z HTC Desire 820. Teraz do konkretów, otóż mam problem z uruchomieniem aparatu zdarzyło mi się to już raz wcześniej kiedy próbowałem włączyć aparat wyskakiwał komunikat po jakieś chwili że aplikacja zostanie nieoczekiwanie zamknięta i tak w kółko. Później zacząłem grzebać i uruchomiłem tel VOL- POWER tel wszedł w tryb fastbot na kilka sekund po czym sam się zresetował i włączył - Problem z aparatem zniknął na jakiś tydzień i dziś powtórka z rozrywki z tym, że kiedy próbuje włączyć aparat to zatrzymuje się na czarnym ekranie i nic więcej(żadnego komunikatu) próbowałem wejść też w tryb fastbot ale tel się zawiesił i po kilku próbach udało się zresetować telefon VOL+ POWER ,telefonik po tym się włączył ale aparat nadal nie działa. Na dodatek nie można z belki uruchomić latarki początkowo pisało, że aparat jest juz w użyciu jak chciałem włączyć latarkę potem zamknąłem aparat całkiem i teraz żadnego komunikatu a latarka nie działa.... Miał ktoś podobny przypadek? Soft brand z T-mobila.

Edytowane przez adik3929

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fastboot Ci nic nie da, uruchom go vol+ power i tam test zrób.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Jeżeli chodzi o latarkę to led 1 i 2 działa

A co do aparatów na teście to przedni raz się włącza na teście a raz nie, a tylny wcale się nie włącza... Dodatkowo po testach już wyskakuję komunikat (Niestety, aplikacja Aparat została zatrzymana) Po kilku podejściach udało się włączyć aparat cyka fotki flesz działa jak należy( z górnego paska latarki nie można odpalić, aparat działa normalnie) natomiast latarka działa poprzez jakakolwiek aplikacje ze sklepu play.. Tylko pytanie co to może być, jakiś bląd w oprogramowaniu?

Edytowane przez Hardkorowy Marcin
    Zbędny Cytat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam tak samo, też jestem posiadaczem Lenovo k6 note.Użytkowałem go około miesiąca gdy nagle chciałem zrobić zdjęcie i wyskoczył komunikat "aplikacja w tej chwili nie odpowiada". Proszę o pomoc w tej sprawie, ponieważ męczę się z tym już od jakiegoś czasu bo raz działa a raz nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dybyt

Wyczyszczenie danych aplikacji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi