Skocz do zawartości
Darom

Które aplikacje Androida można odinstalować z telefonu Samsug A5 2017?

Rekomendowane odpowiedzi

Darom
42 minuty temu, melis napisał:

Usunąłeś te wszystkie apki do wykonywania roota?

Tak, usunąłem. Czy to dobrze ? Bo jak nic się z tym nie da zrobić to po co to trzymać i nie potrzebnie zajmować miejsce. Chyba, że miałeś jakiś ciekawy pomysł odnośnie tego i chciałeś się zemną tym podzielić ?

44 minuty temu, melis napisał:

Bootloader masz zablokowany?

A co to jest bootloader ? to Ci powiem czy jest zablokowany czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
melis

W opcjach programisty odblokowane OEM to odblokowany bootloader. A zablokowane, to zablokowany bootloader. Jak nic tam nie grzebałeś to będzie zablokowany i niech tak zostanie. Nie mam zielonego pojęcia w takim razie dlaczego PDP nie działa. Może nie działać jak jest zrootowany tel, to wtedy zaskoczy przez pdp engine, ale u Ciebie nic z tego nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Darom
Napisano (edytowane)

Coś tam przestawiałem w opcjach programisty, ale potem ustawiłem to z powrotem tak jak było czyli na wyłączone. Więc zablokowane.

Edytowane przez Darom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
melis

Spróbuj jeszcze wyczyścić dane aplikacji pdp w z poziomu menadżera aplikacji i ponownie uruchomić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Darom
Napisano (edytowane)

Ja mam jeszcze takie pytanie. Czy, żeby to działało, to takie coś jak funkcje programisty na telefonie powinny być włączone ? - bo ja mam tę opcję wyłączoną. Mam napisane Root Acces: No

Kernel Architecture: Armv8I

Edytowane przez Darom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Darom

Package disabler pro masz zainstalowaną i nie możesz potwierdzić licencji ? Tylko nie napisałeś, którą wersję Package disabler pro posiadasz, bo jest ich trochę, PDP Engine jest wymagany do najnowszych wersji Package disabler pro tej wersji  :

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Darom

@up 

Próbowałem i nowej wersji Package disabler pro i starszych wersji i żadna z wersji nie ruszyła u mnie. Nie póściła uprawnień administratora.

Edytowane przez Spartan500
Nie cytujemy całego posta poprzedzającego, @up lub @wspomnij wystarczy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
melis

Zaraz zaraz. PDP prosi właśnie o nadanie praw administratora i przenosi w ustawienia, gdzie trzeba włączyć te uprawnienia. U Ciebie takie coś wystąpiło? Możliwe że nie nadałeś tych uprawnień? Czyściłeś dane tej aplikacji?

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka

dodana zawartość

Tak to wygląda.

d374bcfdf623e4587816d0785a4c817b.jpg

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Spartan500
Wstawiłem w spoiler :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Darom

Nie, u mnie nic takiego nie wystąpiło. Od instalowałem aplikacje i zainstalowałem ponownie. Nie mam też możliwości uruchomienia tej aplikacji ani w nowej wersji ani w starszej na moim telefonie gdyż podczas uruchamiania cały czas mam to i nic więcej:

Uruchamian i....chwilowo pisze mi Login in następnie Please Wait a potem pisze mi to: "Sprawdż połaczenie sieciowe i spróbuj ponownie. Rozlaczanie polaczenia VPN i serwera proxy. PD. License activation failed, try following."  

Pod tym jeszcze mam adnotacje typu:

** Disable powersave mode and retry

** Enable all packages, uninstall any disabling apps installed

** Always update to latest version in play store

** It may be due to a temporary issue with license server, please try later

** If your phone is flashed with 3rd party ROM or rooted this app may not work on your devide

** if this problem persists, contact service@packagedisabler.com

Uninstal

...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Darom

Próbowałeś jednej i drugiej aplikacji, które Ci podesłałem w sklepie play ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi