Skocz do zawartości
Darom

Które aplikacje Androida można odinstalować z telefonu Samsug A5 2017?

Rekomendowane odpowiedzi

Darom

Tak jest. Obydwóch. Najpierw jednej, potem odinstalowałem. Następnie Drugiej i odinstalowałem. Ponieważ w obydwóch przypadkach mam tak samo jak opisuje. Czyli brak uprawnień.  Odinstalowałem aplikacje bo nie da się nimi nic zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Darom

I tak na szybko w żadnym wypadku nie wolno wyłączyć Ci tych aplikacji ! Jeśli je wyłączysz to Twój telefonik będzie kompletnie nie do użytku, i zaznaczam, że może być więcej tych aplikacji, które wymieniłeś, a wymieniłeś chyba wszystkie możliwe, które są odpowiedzialne za działanie systemu, usługi telefon, video, dźwięk...  :) 

Pod żadnym pozorem :

11. Aplikacja MTP

53. CSC

61. eSE UCS Plugin

73. Interf.sys

91. Menadzer kart SIM

93. Menadzer pobierania

100. Pamięć kontaktów

101. Pamięć multimediów

102. Pamięć zewnętrzna

103. Pamięć ustawień

112. ProxyHandler

113. Przechwytywanie inteligentne

115. RCPComponents

118. RooPa

133. SecurityLogAgent

134. SecVideoEngineService

135. SEMFactoryApp

136. Service Mode

137. Service Mode RIL

146. Smart Caller ID

147. Smart Switch Agent

148. SmartcardService

154. SysScope

155. System Android

160. TouchWiz

163. Udostępnianie Bluetooth

164. Udostępnianie Łącza

165. Udostępnianie przez WiFi Direct

166. Ulubione Kontakty

169. USBSettings

171. Usługa Wiadomości

172. Usługa Google Play

dodana zawartość

@Darom

Dziwię sie, że u Ciebie nie działa, ani jedna wersja package disabler pro, ani druga, bez roota powinna bez problemu przejść weryfikacja licencji...

Edytowane przez Spartan500
Korekta :)
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Darom

Powiedzcie mi proszę czy taka usługi w moim telefonie są potrzebne czy można je wyłączyć ? Kies Application BnR, Wirt.Wyc., tuiService, Nearby service, BBCAgent oraz takie usługi systemowe jak: Etykiety, Trymer wideo [co to jest ten trymer wideo?] 

Czy te wymienione aplikacje można wyłączyć ?

Edytowane przez Darom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Darom

Możesz to wszystko wyłączyć, z tym Kies to nie wiem czy czasem nie służy do komunikacji z komputerem, a ten trymer wideo to chyba służy do wycinania lub zwalniania i przyspieszenia tempa w nagranych nagraniach wideo. Mam tylko pytanie, co chcesz osiągnąć przez wyłączenie aplikacji ? 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Darom
18 minut temu, Spartan500 napisał:

@Darom

Mam tylko pytanie, co chcesz osiągnąć przez wyłączenie aplikacji ? 

Wyłączając usługi czy też aplikacje w telefonie można uzyskać większą wydajność telefonu. Wyłączając też nie które aplikacje takie jak always on display można sprawić, iż bateria telefonu będzie się mniej nagrzewać. Tak wyczytałem na niektórych forach internetowych, a szukałem w Google. Więc pytanie czy to prawda ? Bo taki wątek też tutaj był poruszany na forum już.

Edytowane przez Darom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Darom

Pewnie tak :) ale jakiejś ogromnej różnicy nie będzie, wiem to z własnego doświadczenia. 

dodana zawartość

Always On Display może i zużywa dużo energii, ale gdy jest włączona,  jeśli jest wyłączona to raczej nic. 

Edytowane przez Spartan500

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi