Skocz do zawartości
drapcok

s7 edge vs mi 6 vs honor 9. Do 2000zł.

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Cześć! 

Czy możecie mi doradzić który z tych telefonów najlepiej odpowiadał by moim wymaganiom? ew. zaproponować inny? 

Cena: Najlepiej do 2k - nowy/używany
    Aparat - zależy mi żeby był dobry
    Aplikacje - portale społecznościowe - od czasu do czasu gierki

Wielkość ekranu 4.8 + 
    Bateria - przynajmniej pare h przy ciągłym użytkowaniu 
    Gabaryty - im mniejsza szansa na złamanie nosząc w kieszeni tym lepiej. 

Mam dylemat bo np. s7 edge który wydaje się być bardzo pewnym telefonem z super aparatem - jest wciąż dość drogi w porównaniu np. do honor 9 który wyszedł niedawno czy mi 6. Natomiast te telefony - nie wiadomo jak sie sprawują. Czy może ktoś porównać lub z własnego doświadczenia polecić jedną z opcji? 
    Z góry dziękuję! 

Edytowane przez NOTE
    Dodanie ceny do tytułu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    neomagnet

Mi6 ma aparat porównywalny ze średniakami. W dzień zrobi ładne zdjęcie w nocy jest kiepsko. Filmy to całkowita porażka, obraz pływa, rwie, brakuje klatek. Jeżeli zależy Ci na aparacie to ten model odpuść. S7 nadal ma jeden z najlepszych aparatów, wiele tegorocznych flagowców mu nie dorównuje. Honor 9 to świeży model, ciężko coś o nim powiedzieć. Na dobrą sprawę to taki Huawij P10 z inną nazwą. Sprzęt z pewnością bardzo dobry, ale czy wart swojej ceny to ciężko powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale z mi6 radziłbym się zastanowić 2x i poczytać o miui systemach (global,miuipolska(xiaomi.eu)

Druga sprawa aparat na papierku ładnie wygląda ale co z tego jak softu do niego zrobić nie potrafią.

I po pewny czasie aktualizacjie pogarszają nieraz aparat lub jakieś błędy wychodzą nieraz zależy co używasz global czy miuipolska do którego musisz odblokować bootloader(w większości sklepów nie tracisz gwarancji)Ogólnie ja się ma miui nieźle przejechałem niby są regularne aktualizacjie global stable 1-2(miesiące) global dev(beta tygodniowa może zawierać błędy) i nieraz po aktualizacji drenaż bateri a w sumie możesz poczytać na polskim forum miui masz tam opinie dyskusji.

Honor 9 to identyko co Huaweit p10 tylko honor moim zdaniem obudowa słabsza bo ze szkła ale cena nisza(na Amazon.de jest taniej niż Polsce) ciężko powiedzieć czy wart swojej ceny za świeże 

Sam raczej udałbym się w strone samsunga s7 ale to tylko dlatego że mam dość przygód z chińczykami i się boję już eksperymentów z honorami choć Napewno lepsze niż xiaomi z systemem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nowy ASUS Zenfone Zoom S https://www.x-kom.pl/p/367212-smartfon-telefon-asus-zenfone-zoom-s-ze553kl-4-64gb-dual-sim-czarny.html telefon przygotowany do fotografii 

+ świetny aparat

+ ekran AMOLED

+ Długa żywotność baterii

+ 4 GB RAM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sebishi

Ale cena lekko przegieta za snapa 625 2000 zl?

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za wszystkie odpowiedzi 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi