Skocz do zawartości
Artur35

Samsung Note FE - dyskusja ogólna.

Rekomendowane odpowiedzi

Artur35
    Napisano (edytowane)

7 lipca 2017 roku, Samsung rozpoczął sprzedaż odnowionego Note7, który na rynku azjatyckim otrzymał nazwę  Note Fan Edition. W odróżnieniu od "siódemki",  FE posiada całkowicie przebudowany system zasilania, nową baterię 3200 mAh, asystenta Bixby oraz Androida 7.0. Pozostałe elementy specyfikacji pokrywają się z N7. Menu odnowionego Note przewija się tak jak w S8 (inaczej było w Note7). Na razie na rynek ruszyła niewielka partia 400.000 egzemplarzy. Niewykluczone jest, że Samsung zdecyduje się przygotować następną partię. Na razie nie wiemy, czy Note FE będzie sprzedawany w Europie. 

Edytowane przez Artur35
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciesze się, że Note 7 wrócił na rynek. Szkoda, że jak na razie tylko w Korei ale cóż. Jeżeli rozejdzie się szybko to istnieje szansa, że Note FE zobaczymy też w Europie przed premierą Note 8, na którego przez nowy design Samsunga w ogóle nie czekam ;)

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Yanos

Ja biorę N7 FE. Już mi kuzyn zakupił tylko czekam aż wyśle do PL. Żadne S8 i N8.

Tapnięte z S7E.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artur35
    Napisano (edytowane)

Na razie możemy oglądać wersje operatorskie. Mam nadzieję, że niebawem zobaczymy egzemplarze międzynarodowe z open softami.

W filmie poniżej, trochę dziwi zestaw języków zainstalowanych w wersji operatorskiej. Można dostrzec język rosyjski, portugalski, włoski i dla nas egzotyczny - mongolski. 

Spoiler

@Yanos

Doskonały wybór. Tylko na razie w sprzedaży są wersje operatorskie bez j.polskiego i z brandem. Ja czekam na międzynarodową wersję z open softem, a te wejdą do sprzedaży chyba w drugiej połowie lipca. 

Edytowane przez Artur35
    Połączenie dwóch postów następujących po sobie, tego samego użytkownika
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Yanos

Tak jak mówisz wysyłka jest planowana na 17-20 lipca. Ja również mówię o wersji INT.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artur35

@Yanos

Wiesz już ile będziesz musiał zapłacić? Gratuluje odwagi. Ja poczekam na sprowadzenie NoteFE przez MyCasio, aby mieć w Polsce gwarancję. 

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artur35

Coraz więcej pozytywnych wieści o NoteFE. Samsung nie wyklucza sprzedaży w Niemczech. A jeśli w Niemczech, to być może i w Polsce. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artur35

Zgodnie z moimi przypuszczeniami, najaktywniejsi krajowi dystrybutorzy urządzeń spoza rynku polskiego, włączyli NoteFE do swego asortymentu. Sklep który rozpoczął sprzedaż NoteFE, podkreśla jego walory (między innymi jego wyświetlacz o normalnych proporcjach). Problem jest tylko jeden - cena. Samsung umożliwił kupno  zrewitalizowanego Note7 po stosunkowo niskiej cenie - 600 dolarów. W Polsce jednak ubiegłoroczny flagowiec, kosztuje nieco więcej niż obecnie najnowsze urządzenie mobilne Samsunga (S8). 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mzr

Czekałem aż FE pojawi się u nas w Sprzedaży ale ta cena to jakiś żart. I znowu czekanie aż spadnie choć patrząc na ceny N5 to różnie może być. Rynek jest pełny różnych urządzeń i każdy może dobrać coś pod siebie.. no chyba ,że jesteś fanem serii Note, wtedy masz problem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artur35

Istota sprawy polega na tym, że jak oficjalnie NoteFE  pojawi się  w Polsce, to cena spadnie do sugerowanej przez Samsunga, czyli około 2400PLN. ("Bludiode" jest prywatnym dystrybutorem tego urządzenia.)   Jednak otrzymałem wczoraj wiadomość, że już 12 lipca polski oddział Samsunga przeforsował w centrali w Korei, aby NoteFE nie sprowadzano do Polski. Umożliwi to handlarzom w Polsce na forsowanie wysokich cen na ten model. Wiadomość na razie nie jest sprawdzona i będę ją weryfikował. 

Edytowane przez Artur35

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi