Skocz do zawartości
Artur35

Samsung Note FE - dyskusja ogólna.

Rekomendowane odpowiedzi

@Artur35 dokładnie, w skrócie "ostatni Samsung". Liczyłem bardzo na Note 8, ale wszystko wskazuje na to, że popsują go tak jak S8, więc pozostaje mi tylko Note FE. Przed S7 Edge miałem Note 2, którego nadal mam w domu. S7 Edge to prawie ideał, ale bardzo brakuje mi rysika. Note FE to prawie jak S7 Edge plus S-Pen.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artur35

Owszem; wiele osób ma podobne motywacje. I również ja liczyłem na Note8, jednak wzorowanie nowego Note na S8, bardzo mnie zniechęca. 

Testowałem przez ponad tydzień N7 i pozostaje do dziś pod jego wrażeniem, więc jeśli można kupić obecnie NoteFE, to absolutnie muszę tę szansę wykorzystać. Może przy edycji Note9, Samsung powróci do sprawdzonej stylistyki..., chociaż mocno w to wątpię. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

...

Edytowane przez somebody101

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Artur35 gdyby nie wpadka z zasilaniem pewnie teraz miałbym Note 7. Kolega go miał, musiał oddać. Pojawił się teraz Note FE i czekam z niecierpliwością na rozwój wydarzeń. Podobnie jak Ty na bieżąco śledzę rozwój wydarzeń. Martwi mnie tylko bateria. Pewniejsza, ale mniejsza.. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artur35

@the_naturat_com

Bateria Note  FE, nie będzie najprawdopodobniej powodem do zmartwień, ponieważ cała energia intelektualna Samsunga poszła w kierunku optymalizacji ogniwa w tym modelu. Chociaż do konstruktywnych wniosków będzie można dojść w chwili gdy już NoteFE będzie w naszych rękach.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Artur35 tak, tego możemy być pewni. Note FE to może być najlepiej dopracowany model Samsunga. Wszakże tym krokiem chcą odbudować swoją pozycję i odzyskać zaufanie klientów. :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artur35

@the_naturat_com

Dokładnie tak może być. Już Note7 był wyjątkowym urządzeniem, niestety mocno i niesprawiedliwie zdeprecjonowanym przez nieszczęsne ogniwa. Rewitalizacja tego modelu w postaci NoteFE daje szanse na syntezę optymalności. Do tej pory za najlepiej dopracowane urządzenie mobilne Samsunga, uważałem Note5. 

Edytowane przez Artur35
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artur35

@camdell

Znaczące nie byłyby potrzebne, bo urządzenie jest niemal optymalne. NoteFE ma dodatkowo Bixby, oczywiście Androida 7.0 i w odróżnieniu od Note7 menu przewija się w podobny sposób jak w S8+. Cały moduł optymalizacji ogniwa, został całkowicie przebudowany.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@camdell generalnie nowy układ zasilania i oprogramowanie.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi