Skocz do zawartości
Artur35

Samsung Note FE - dyskusja ogólna.

Rekomendowane odpowiedzi

Ale że na cały? Nie ma szans :)

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marten

No, było na cały wyświetlacz za 14 zl. Ale: nie dochodziło do ekranu więc słabo reagował, warstwa olefobowa to kpina bo cały się palcowal na maxa i rysik ciężko się ślizgał, dodatkowo klej silikonowy na obwodzie okropnie wyglądał. I to nie szkło a jakiś poliwęglan. Teraz mam takie które po bokach nie dochodzi do końca krawędzi po ok. 5mm co trochę przeszkadza jak coś się czyta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Walkowalem różne szkła i niestety nie ma nic. Jedyną słuszną opcją mogłaby być folia od ringke ale niedostępna nigdzie. Przeszukalem Ebay, amazon i różne fora. Nie ma.
    http://www.ringke.com/site/item.php?id=27&item=370

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dragen

a szkła za 89 up? Benks, lub szkło w płynie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem jakieś droższe chyba gpel jak dobrze pamiętam ale i tak odstawalo a poza tym te szkła mają tylko klej na brzegach więc są problemy z dotykiem i efektem benzyny. Więcej nie testowałem bo to generalnie loteria. Wiadomo że telefony mogą być różne zależy od partii, fabryki itd więc zakrzywienie nie będzie takie same. Jednemu będzie pasować drugiemu odstaje. Nie kupisz nie dowiesz się ale tanie szkła od razu bym skreslil bo to wyrzucanie kasy w błoto. Ostatecznie zostałem przy folii tylko na płaską część wyświetlacza i jakoś się przyzwyczaiłem. Tych w płynie nie testowałem. Możesz jeszcze spróbować z folia skinomi bardzo chwalona na s7 edge ale też nie miałem.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marten
    Miałem jakieś droższe chyba gpel jak dobrze pamiętam ale i tak odstawalo a poza tym te szkła mają tylko klej na brzegach więc są problemy z dotykiem i efektem benzyny. Więcej nie testowałem bo to generalnie loteria. Wiadomo że telefony mogą być różne zależy od partii, fabryki itd więc zakrzywienie nie będzie takie same. Jednemu będzie pasować drugiemu odstaje. Nie kupisz nie dowiesz się ale tanie szkła od razu bym skreslil bo to wyrzucanie kasy w błoto. Ostatecznie zostałem przy folii tylko na płaską część wyświetlacza i jakoś się przyzwyczaiłem. Tych w płynie nie testowałem. Możesz jeszcze spróbować z folia skinomi bardzo chwalona na s7 edge ale też nie miałem.

Dzięki samson ze podzieliles się swoimi doświadczeniami. Bede testował w kierunku który nakresliles.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam ostatnio dziwny problem z telefonem, jak ktoś dzwoni do mnie to albo mi telefon w ogóle tego nie pokazuje tzn brak połączenia przychodzącego, albo telefon dopiero mi wyświetla po 4-5 tonie u osoby dzwoniącej. Tak samo cyrki się dzieją, gdy ja do kogoś chce zadzwonić, długo się wczytuje zanim nawiąże się połączenie, dzieje się tak na lte. Jeżeli chodzi o internet to normalnie po LTE działa. Z tego co zauważyłem to na EDGE wszystko jest ok... Przeprowadziłem się w inne miejsce, ale już wcześniej miałem tak, że telefon długo wybiera, albo niektórzy twierdzili, że do mnie dzwonili, a ja nie odbieram... Da się jakoś ten problem rozwiązać. Do przełączania pomiędzy gsm a lte używam 4g switcher

Wysłane z mojego SM-N935K przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marten

Czy ktoś używa albo miał styczność z etui otterbox defender? A może ma porównanie do Spigena Rugged Armor.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z wielu jakie testowałem najfajniejsze dla mnie było uag kolor czarny. Super wygląda i naprawdę fajnie chroni telefon nie powiększając jakoś przesadnie telefonu. Otterbox dla mnie mniej ergonomiczny.

Jakby ktoś chciał w dobrej cenie to mam jeszcze uag, rinkge Slim i coś tam jeszcze do note fe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć wszystkim

Będę się wpierw chwalił a z biegiem czasu opisywał wrażenia z użytkowania. 

Kupiłem Note FE w wersji Dual Sim, model N935F DS, czyli wersja bez brandingu. 

Jak na razie wszystko wygląda że jest w języku polskim.

Jedyny minus jak na razie to ładowarka w wersji brytyjskiej (czy też kolonialnej) więc muszę sprawdzić ile kosztuje na allledrogo. 

Telefon mam od 2 dni więc mało co mogę powiedzieć oprócz tego że się jaram :)

Byłem użytkownikiem Note 2 a potem Note 5 więc idąc ciągiem wypadałoby kupić Note8. Jednak wielkość ( wysokość właściwie), czytnik linii papilarnych z tyłu i bateria mnie nie przekonały. 

Może Note 9 będzie prawie idealny :D 

Będzie działał w dwóch sieciach: T-Mobile i Nju. 

Co do dyskusji na temat zabezpieczenia ekranu widziałem na YouTube coś takiego jak IQ Shield Mate. Testował może to ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi