Skocz do zawartości
Artur35

Samsung Note FE - dyskusja ogólna.

Rekomendowane odpowiedzi

dragen

oo, masz wszystko w naszym języku? ja mam tylko część menu niestety, co prawda już się przyzwyczaiłem :) jaką masz wersję romu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pieka

Zdradź proszę, jeśli możesz gdzie i za ile kupiłeś. Szukałem ostatnio i nigdzie nie znalazłem, w każdym razie u nas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    5 godzin temu, dragen napisał:

oo, masz wszystko w naszym języku? ja mam tylko część menu niestety, co prawda już się przyzwyczaiłem :) jaką masz wersję romu?

Tak mi to wygląda. A może z innej strony, napisz mi gdzie Ty masz po engliszu to sprawdzę czy mam tak samo. 

Wersja mojego romu to N935FXXU1AQ15

Ostatni updejt z sierpnia :/

Przypominam że posiadam wersję F bez brandu. Czysty Samsung :)

@Pieka

Przywieziony z Dubaju :D

Tam można to kupić za jakieś 514 euro po przeliczeniu z ich ~2300AED.

A i tak jak się trafi w promocji to jest jeszcze tańszy. 

Strona na ktorej można go odnaleźć to SOUQ, spółka Amazonu.

To chyba ktoś na forum XDA podawał.

Niestety nie wysyłają do Polski :/

Udało mi się bo firma w której pracuje ma tam biuro a w ten łikend spotykałem się ze wszystkimi w Hiszpanii (jaki ja tera światowy ;) ). I tak sobie to wykombinowałem żeby wszytko polaczyc. Przesyłka poszła na biuro a odebrałem w Hiszpanii.

Podobnie tanio mają w Arabii Saudyjskiej.

Niestety, być może uprzedzając pytania, nie jestem w stanie pomóc z przesyłką... Ale jeszcze popytam ile by kosztowała. Może coś by się udało zrobić...

Problem pewnie w tym że jeszcze by cło dołączyli u nas w kraju.  Nie mam pewności i nie orientuję się jakie są tego koszty i czy w ogóle takowe by się ponosilo.

Ma mi służyć do pracy ale i tak leciał już otwarty bo nie było wiadomo czy się ktoś przyczepi czy nie.

Jak komuś zależy to może się dowiedzieć i to wszystko policzyć i być może nadal by się opłacało. W końcu i tak u nas nie ma i raczej nie będzie tego modelu. Już nie mówiąc o wersji Dual Sim.

Jeszcze tylko w ramach ciekawostki napiszę że taki Note8, nówka sztuka, był niewiele droższy bo około 2700AED czyli na nasze nieco ponad 2500pln! Nie pamiętam teraz co prawda jaka wersja ale i tak robi wrażenie.

No ale to są uroki braku podatków.

Także jeśli wiecie że ktoś jedzie do Dubaju na urlop to zamawiać :)

Edytowane przez Wojtek Czaderna (Songokuu)
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dragen

ja mam takie menu, niestety brand, chętnie bym wgrał czyściocha.. ale czy gdzieś jest? da się tak wyodrębnić itd? f727e75161c5be2d07e32ad7f5074d89.jpg

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marten
    ja mam takie menu, niestety brand, chętnie bym wgrał czyściocha.. ale czy gdzieś jest? da się tak wyodrębnić itd? f727e75161c5be2d07e32ad7f5074d89.jpg
    Mam takie samo

dodana zawartość

Mam takie samo

Romu stokowego z wersji 935f nie wgrasz a innego stoka nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakby ktoś z was potrzebował to znalazłem nieużywany LED view cover od nota 7. Zapomniałem go oddac przy wymianie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marten

Czy ktoś używa takie szkło i może coś o nim napisać?
    SZKŁO HARTOWANE BENKS XPRO+ 3D GALAXY NOTE 7 FAN EDITION BLACKcc93b3f285247f94faf63c0840a6e9ce.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

4 orginalne pokrowce Samsung Leather Cover. Cena okazyjna. Dostępne na OLX

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marten

Macie jakiś patent na wycinanie ekranu rysikiem ale tak żeby nie było widać tego przerywanego obwodu jak na zdjęciu? 815fc48b88e3bdae9f8065004781e0e4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dragen
    Czy ktoś używa takie szkło i może coś o nim napisać?
    SZKŁO HARTOWANE BENKS XPRO+ 3D GALAXY NOTE 7 FAN EDITION BLACKcc93b3f285247f94faf63c0840a6e9ce.jpg
    nie ma chyba sensu testować. szkoda kasy. szkło zawsze się odlepi po bokach , ja dzisiaj zdecydowałem się na folię z Starurna, laserowo wycinania. wersja grubsza za 99, cieńsza za 69 zł.
    pracownik wykwalifikowany bardzo dobrze i dokładnie to założył. folia gruba, sprawia wrażenie szkła.
    trochę kasy, ale jest 1 niezaprzeczalny plus, dożywotnia gwarancja ;) pracownik dał do zrozumienia żeby się nie krępować ;) polecam. po bokach tylko 2 mm od ramki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi