Skocz do zawartości
Artur35

Samsung Note FE - dyskusja ogólna.

Rekomendowane odpowiedzi

marten

Jakby ktoś szukał fajnego etui spigena to w tej chwili jest na alledrogo neo hybrid za 1,99 zł. Nie wiem czy to oryginał ale kupiłem i może być.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój NFE już po updejcie do Oreo. Jak na razie wszystko ładnie śmiga i jest ogólnie lepiej. Aparty mają Naklejki i ustawienia opóźnienia dla każdego z osobna!

Live Messege jest też wbudowany jakby ktoś pytał :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    algi

Kurcze zazdroszczę Wam. Chętnie bym nabył Note'a FE (jako posiadacz Note'a 2 i 4 nie wyobrażam sobie innego telefonu bez rysika) ale nie wiem gdzie by można w miarę sensownie zakupić (sklepy które kiedyś miały jak BlueDiode już nie mają).
    Note 8 mi nie odpowiada bo czytnik palca z tyłu :-/

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Były ostatnio po 2599 zł na alledrogo. Chcesz to mogę poszukać namiarów na gościa chociaż cena jak dla mnie kosmos.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dragen
    Mój NFE już po updejcie do Oreo. Jak na razie wszystko ładnie śmiga i jest ogólnie lepiej. Aparty mają Naklejki i ustawienia opóźnienia dla każdego z osobna! Live Messege jest też wbudowany jakby ktoś pytał

Wojtek, a coś więcej? bateria? wszystkie opcje i funkcje telefonu zostały? godzina czy jest po lewej stronie, jak zasięg? dalej brak Pl?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marten

Trzeba robić factory reset po, czy wszystko działa bez resetu? Jakoś nie chce mi się wszystko ustawiać od nowa. Warto w ogóle uaktualniać? Jakieś znaczące widoczne zmiany?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dragen

pytanie do osób po aktualizacji. jest dalej nagrywanie rozmów tel?

wciąż zastanawiam się na update , fajnym jest to że bluetooth od teraz ma wsparcie AAC, jest trochę bajerów dodanych, ale za mało opinii na temat softu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marten

Wojtkowi chyba po tej aktualizacji padła notka ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dragen

Albo to jedyna osoba która aktualizowała telefon ;)
    i weź tu zdecyduj się :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Posiadam Nota FE od miesiąca. Dual Sim region Malezja. Zakupiłem od gościa z Poznania za 2200. Miał dwa tygodnie z stwierdził że jednak nie. Ja natomiast szukałem go od dłuższego czasu i szczęście mi dopisało bo ja też z Poznania więc złożyło się idealnie. Wcześniej miałem S8+ ale tragicznie nieporęczny czytnik z tyłu i różowy wyświetlacz zdecydowały że jak tylko znalazłem tego Note FE to decyzja mogła być tylko jedna. Nie wiem czy przepłaciłem czy nie ale jestem jak narazie Mega zadowolony tym bardziej że miałem Note 4 i 5 więc wiedziałem na co się decyduję. Tym bardziej że jest to ostatni prawdziwy Note, bo 8ka to już nie to samo. W sobotę dostałem Update do Oreo. Poprawki z kwietnia. Zmiany wizualne kosmetyczne. Bateria trzyma tak samo więc odczuwalnie nie odczułem znaczących różnic. Jeśli ktoś ma jakieś pytania to chętnie służę pomocą...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi