Skocz do zawartości
Artur35

Samsung Note FE - dyskusja ogólna.

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli wszystko jasne. No szkoda że Samsung tak rozdziela że na Koree jest nagrywanie rozmów A na Malezje już nie bo jak sami piszecie bardzo przydatna funkcja. Trzymam kciuki Panowie byście mieli po aktualizacji Język Polski???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie by rozwiać Wasze pojawiające wątpliwości dotyczące nowego androida pod niewiedzę żony zaktualizowałem jej FE do OREO :) Poniżej kilka screanów z zagadnieniami, które Was interesowały :)5edc020613d42391d6b0fc0af727c887.jpg4c72c8cce65543cc5fcd3fa84976fe79.jpg2c7bf0b5bd333169b8215b36694b1116.jpg

Wysłane z mojego SM-N935L przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marten

Jest jak było. Dzięki za poświęcenie - ciekawe czy się zorientuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artur35
    Napisano (edytowane)

Dnia 13.05.2018 o 11:40, GrubyNoodles napisał:

Czy ja dobrze rozumiem, ze Samsung wziął wybuchające Note 7, dokonał kosmetycznych poprawek i sprzedaje refurby jako fabrycznie nowe sztuki jako Note Fan Edition? Dobry deal zrobili nie ma co...

Drogi Kolego, z wypowiedzi sądzę, że nigdy w swoim ręku nie miałeś Note7. Ja byłem jego posiadaczem i uważam go za jedno z najlepszych urządzeń  mobilnych, jakie pojawiły się na rynku. Co więcej, po prawie dwóch latach jeszcze bardziej utwierdziłem się w tym przekonaniu. 

Nie ulegaj wpływom informacji, które sam nie jesteś w stanie zweryfikować...

Edytowane przez Artur35

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dragen

Działa Wam icon Badges? Nie mogę tego uruchomić, może dlatego że mam nova luncher..
    Jeśli chodzi o edge screen myślałem że po aktualizacji będą powiadomienia jak ktoś dzwoni.. nie ma nawet aplikacji telefon w opcjach.
    Chyba że komuś działa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marten

Panowie jak tam oreo się spisuje? Zadowoleni czy może ktoś wrócił do nougata?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dragen

u mnie bardzo dobrze, najbardziej zaskoczyła mnie praca na baterii, nie robiłem wipe bo nie było po co, wszystko działa ok.

wyszła właśnie jakaś aktualizacja niewiele ponad 200mb, czy to dotyczy zabezpieczeń?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marten

Zachęcony pozytywnymi komentarzami w końcu i ja przeszedłem w weekend na oreo bo wkurzal mnie wiszacy monit o dostepnej aktualizacji i kusily nowości. Obyło się bez FR na razie. Wszystko działa nawet apki które mam zainstalowane w starych wersjach jak np. Yanosik, messanger, muzyka samsung. Jedynie messenger czesto sie wykrzacza o czym informuje system stosownym komentarzem. Za krotko by cos napisac o baterii u mnie. Jedyne co aktualnie mnie wkurza w tej nowej wersji androida to to, że aplikacja secure folder nie umożliwia już tworzenia bezposrednich skrótów na pulpicie do zabezpieczonych aplikacji i oczywiście znikły te skróty wcześniejsze.

Jeszcze jedna sprawa po aktualizacji do oreo aplikacja telefon nie rozpoznaje dzwoniacych kontaktów które nie mają +48 na poczatku wpisanego. Chyba czeka mnie edycja kilkuset numerów. Bosko. Może ktoś miał podobny problem i go rozwiązał w prostszy sposób?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie ciężka sprawa !!! Nawet nie wiem jak to się stało ale wydaje mi się że jak miałem telefon w kieszeni to musiał się dostać jakiś kamyk i jak wyciągłem telefon okazało się że pękła szybka po prawej stronie na zagiętym ekranie !!! Nie macie pojęcia mojemu wkur...niu!!! No ale cóż jak emocje opadły to po paru dniach zacząłem szukać po serwisach w całej Polsce kto wymieni mi szybke wyświetlacza. Okazuje się że nikt nie chce się podjąć, a druga sprawa ze szybki do naszych fonów są w Polsce nie do dostania.Znalazłem jeden serwis w Poznaniu ale tylko wymiana całego wyświetlacza. Znalazłem jeden wyświetlacz na Allegro za 800zł od Note 7 ale opinie sprzedawcy i cena narazie mnie blokują. Panowie macie jakieś pomysły może jakieś znajomości jak ten temat ugryźć... przecież wierzyć mi się nie chce że nie zostało w serwisach żadnych szybek Ani wyświetlaczy po Note 7. Trochę jednak były na rynku zanim zaczęli ludzie je zwracać... Bardzo będę wdzięczny za pomoc ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dragen

Pojawiła się aktualizacja prawie 300 mb, zainstalował któryś z kolegów? Pewnie aktualizacja zabezpieczeń itd..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi