Skocz do zawartości
Artur35

Samsung Note FE - dyskusja ogólna.

Rekomendowane odpowiedzi

dragen

A jak długo masz telefon? Jest coś wykastrowane względem Oreo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GRIZZLY1

@kowi_nz też czytałem o tych padających ekranach bez żadnej przyczyny w FE.

Odnośnie Pie to mając go na Note 9 ne mogłem na raz odebrać połączenia. Tak jak by dotyk tam nie reagował lub słabo działał. Dopiero za 2-3 razem się udawało.

Na 8.0 nie mam z tym problemu więc była to wina 9.0 nawet po 2 aktualizacjach zabezpieczeń to się działo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Telefon mam już 1.5 roku. Czy jest coś wykastrowane ciężko mi teraz powiedzieć po prawie miesiącu na ciastku , ale pamiętam, że była jedna rzecz której mi brakowało niestety teraz już nie pamiętam. 

dodana zawartość

Za jakiś czas zrobię hard reset jeśli to nie pomoże wgram starsze oprogramowanie narazie poczekam czy nie będzie gorzej, gdyż jeśli to przypadłość ekranu sądzę że się pogorszy.

Edytowane przez kowi_nz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dragen

Pytanie czy się da? Jaki jest botloader itd. z jakich rynków macie N7fe? Może ekrany psują się z jakiegoś regionu? Ja mam Korea, u mnie jest wszystko ok.

Próbowaliście tymi testami z dialera sprawdzać jak reaguje dotyk i ekran? Może tam będzie coś widać.

Na pewno nie masz pro przy nagrywaniu video ;/

Jak oceniasz aparat względem Oreo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że nie będzie problemu by wrócić do Oreo, gdzieś już czytałem o tym poza tym wiele osób narzeka na nowy soft...

Co do wersji ja mam również koreańską, sprawdzałem dotyk i ekran na testach nic nie wychodzi... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dragen

A masz nagrywanie w dialerze? I czy dalej jest Polski w 40%

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Tak, nagrywanie jest dalej w dialerze jak i język polski...

Za pamieci na Pie ladowanie bezprzewodowe przebiaga normalnie teraz mogę śmiało używać telefonu czy spokojnie coś sprowadzić gdy się ładuje  na Oreo niestety telefon podczas ladowania nie dalo sie uzywac tzn belka sama szła w dół jakby ktoś się bawił dotykiem... gdy ktoś do mnie dzwonił nie było nawet możliwości odebrania telefonu tak wariowal. Dopiero zablokowanie i odblokowanie przywracalo normalność. To same wariacje działy się w samochodzie podczas ładowania bezprzewodowego. 

Edytowane przez kowi_nz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dragen

Ok, ale język jest cały ? Czy tylko część menu? cf42551466f65ac68375f50ca2afb41d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko część menu, wydaje mi się że teraz nawet jest mniej polskiego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marten
    Tak, nagrywanie jest dalej w dialerze jak i język polski...
    Za pamieci na Pie ladowanie bezprzewodowe przebiaga normalnie teraz mogę śmiało używać telefonu czy spokojnie coś sprowadzić gdy się ładuje  na Oreo niestety telefon podczas ladowania nie dalo sie uzywac tzn belka sama szła w dół jakby ktoś się bawił dotykiem... gdy ktoś do mnie dzwonił nie było nawet możliwości odebrania telefonu tak wariowal. Dopiero zablokowanie i odblokowanie przywracalo normalność. To same wariacje działy się w samochodzie podczas ładowania bezprzewodowego. 
    Masz coś nie tak z telefonem. Jeszcze nie miałem tak jak opisujesz a ładuje głównie bezprzewodowo każdego Samsunga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi