Skocz do zawartości
Artur35

Samsung Note FE - dyskusja ogólna.

Rekomendowane odpowiedzi

dragen

Może to jest powód tego co się zaczyna dziać z ekranem?

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Panowie coś w tym jest, że z telefonem jest nie tak choć odnośnie  ładowania  również jest mnóstwo wątków dotyczacych tak dziwnego zachowania. Teraz się poprawiło, działa bez zarzutu. 

Co do ekranu pisząc teraz wszystko działa czasem muszę przydusic dwa razy jeśli mam coś po lewej stronie ekranu. Nie zdarza się to często więc zobaczymy co bedzie dalej. Jedyną niemożliwościa jest wysuniecie panelu krawedziowego lecz mam go już po drugiej stronie.

Edytowane przez kowi_nz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dragen

O język Polski będzie ciężko w tym romie, jak oceniasz aparat? Poziom z Oreo pozostał?
    W poprzednich postach napisałeś że jesteś zadowolony, ale potem dodałeś że ogólnie ludzie narzekają, podlinkujesz dyskusję? Jestem ciekawy dlaczego, mam dylemat czy aktualizować telefon.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do aparatu wszystko jest ok, wygodniej i szybciej przechodzi się między trybami większych zmian nie zauważyłem.

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_note_fe-reviews-8683.php

Ja osobiście polecam zrobić aktualizację zwłaszcza że spokojnie można wrócić do Oreo 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem świeżo po przejściu z Pie do Oreo. Telefon wyraźnie przyspieszył, lecz niestety problem z dotykiem w moim przypadku jest winą wyświetlacza, a nie oprogramowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dragen

Ja nie mam odwagi żeby przejść na Pie ;/ za mało opinii w sieci, tutaj też chyba mało kto się odważył, albo większość pozbyła się telefonów i bawi się czymś nowszym.

Nie mam też czasu żeby wgrać i testować a potem wracać spowrotem. Gra nie warta świeczki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dragen

@kowi_nz - ( new zaeland ? ;) )

Pamiętasz czy na Pie jak uruchamiałeś dane komórkowe to też był potwierdzający komunikat? Jak na zdjęciu?3b1b898bdea39b69b193c3f4df991df1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zabrzmi pewnie dziwnie ale nie używałem danych i rzadko używam jedynie w PL gdy jestem, tak to mam wszędzie wifi więc nie miałem okazji sprawdzić...

Na Oreo zawsze miałem komunikaty aby używać w roamingu danych trzeba było potwierdzić i dopiero można było korzystać trochę uciążliwe przy przemieszczaniu się...

nz - na zawsze... - nie pytaj ?

dodana zawartość

Raz zmieniłem csc z koreańskiego na jakiś inny już nie pamiętam i nie było tych komunikatów i problemów z połączeniami gdyż u mnie w trybie lte nie da się do mnie zadzwonić za to w PL już tak, pewnie to wina tego że 7fe nie obsługują Volte który tutaj jest stąd mam telefon ustawiony cały czas na tryb WCDMA... W razie czego skorzystam z neta jeśli będzie potrzeba i można się dodzwonić...

dodana zawartość

Oczywiście później znów zmieniłem na oryginalne csc gdyż nie było nagrywania rozmów i jescze czegoś co jak widać było istotne gdyż nadal mam oryginalne csc...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi