Skocz do zawartości
s3boja

Telefon [1700] [Muzyka] [Kamera] [Android]

Rekomendowane odpowiedzi

s3boja

Witam, 

chciałbym, abyście Wy mi doradzili, jaki telefon najlepiej wybrać, mam pewne kryteria.

Numero uno, sprawa przedstawia się tak, że dużo słucham muzyki, a mój odtwarzacz ostatnio zdechł, a z powodu ograniczonych środków będę musiał wybrać odtwarzacz wewnątrz telefonu, chciałbym, żeby telefon ogarniał odtwarzanie muzyki na słuchawkach, z głośnika wbudowanego raczej nie korzystam jakoś mocno bo mam zewnętrzny głośniczek JBL.

Po drugie, fajnie jakby miał dobry aparacik w sobie, coś co robi zdjęcia zarówno w nocy jak i za dnia, obecnie mam Xiaomi i lekko przeciętny aparat w porównaniu do innych marek

Nie będę pisał o płynności, bo zakładam, że przy tej cenie coś takiego się znajdzie

Co jeszcze ciekawego, może dobry wyświetlacz, chociaż filmy i inne te takie to używam lapka, ale wiadomo, jak dają to bierz :D

Z powodu moich nienaturalnie długich paluchów, rozmiar telefonu mi jest w sumie obojętny bo obsłużę, zarówno mniejszy jak i większy telefon

Takie zapytanie końcowe,a może stwierdzenie, jeżeli po dołożeniu +/- 200 zł dostanę coś o wiele lepszego, w co warto zainwestować, to proszę także, o podsunięcie takich ofert
Nie jestem fanboyem żadnej marki

Z góry dziękuję za wszelakie propozycje i porady

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myśle ze htc 10 będzie jednym z lepszych muzycznych telefonów aparat tez ma niczego sobie, Ew jeden z lepszych aparatów ma galaxy s7/s7edge i to są godne modele do zastanowienia , nie wiem jak S7 ma się z muzyka wiec się nie wypowiadam :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tom3k2

@s3boja szukamy telefonu nowego ze sklepu, nowego z przedłużenia umowy, czy może używanego z gwarancją?

Jaki model Xiaomi obecnie masz? Bo obawiam się, że Xiaomi mogło Cię rozpieścić pod kątem czasu trzymania na jednym ładowaniu, a nic nie wspomniałeś o baterii.

Edytowane przez tom3k2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć. Ja bym zainteresował się s6 edge. W xkomie jest teraz taniej na ich stronie.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Entercode

Zdecydowanie htc 10( 24bitowy dac, glosniki boom sound)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
s3boja

@tom3k2 telefon może być używany byleby fizycznie nie był zjechany, a jeżeli chodzi o baterię to często mam źródło prądu pod ręką więc o baterii nic nie wspominam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiec ponownie htc 10 za około 1500/1600 znajdziesz nówkę na olx i z odbiorem osobistym czy coś :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tom3k2

HTC 10 to dobra opcja, pasująca do Twoich wymagań, ale jest jeszcze jeden trochę zapomniany model, który ma przetwornik dźwięku 24 bit i gra bardzo dobrze. Mowa o LG G5, który ma lepszy aparat od tego w HTC 10.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
arus082

LG V10 również gra rewelacyjnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
neomagnet

Wiem, że bateria nie gra większej roli, ale G5 jednak trzyma grubo poniżej normy, a w takim przypadku może się okazać, że jest to znacząca wada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi