Skocz do zawartości
oser92

Facebook i inne - brak powiadomień S8+

Rekomendowane odpowiedzi

oser92

Cześć wszystkim.

Od wczoraj jestem posiadaczem S8+ i niestety mam problem z powiadomieniami z aplikacji. Tak jak np messenger działa ok (jest powiadomienie, jest ikonka na ekranie blokady, świeci dioda, jest dźwięk) tak niestety sam facebook, instagram itp jedynie wystawia czerwone powiadomienie na ikonce programu, na zablokowanym ekranie nie ma nic.

Opcja optymalizacji baterii wyłączona, facebook otwarty w tle, połączenie z netem jest.

Ma ktoś jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Patrzyłeś tutaj?

Screenshot_20170712-203845.png

Screenshot_20170712-203823.png

Edytowane przez Spartan500
Wstawiłem zdjęcia w spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
oser92

W powiadomieniach zaznaczone "Wszystkie aplikacje", w zaawansowanych Facebook "Dozwolone" i wewnątrz "Zezwól na powiadomienia" oraz Na ekranie blokady-"Pokazuj zawartość"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

reinstalowałeś programy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie natomiast jest tak, że powiadomienia przychodzą dopiero jak odblokuję telefon. Wtedy też dopiero włączają się dane pakietowe i dostaję powiadomienia z FB, wiadomości na messengera czy alerty pogody. Wie ktoś jak to naprawić? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
oser92
7 godzin temu, skrzydlaty00 napisał:

reinstalowałeś programy?

Telefon był obrandowy z Play'a. Wgrałem czysty soft (zgodnie z instrukcją )

Z tego co widzę to mam w Oprogramowanie dostawcy usług XEO/XEO/PRT.

Facebooka nie jestem w stanie odinstalować (aplikacja systemowa), ewentualnie aktualizację (były instalowane i odinstalowywane kilka razy).
A cała reszta innych aplikacji dopiero co została zainstalowana. Ale tak, odinstalowałem wszystkie, i zainstalowałem ponownie. I nic.

Messenger akurat działa poprawnie, ale pogoda już tak jak pisze @daniel_reds - po odblokowaniu telefonu.
Dodam, iż nie działa też podświetlanie krawędziowe (włączone, ustawione na zawsze i zaznaczone wszystkie aplikacje) - czy ktoś dzwoni, czy przyjdzie sms, czy mail na gmaila - podświetlenia brak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz zrobiony debranding z Play, ja tez tak mam. Krawędziowe podswietlenie mi fb powiadomienia dzialaja na wylaczonym jak tez w tle, instagram chyba tylko belka powiadomien

Edytowane przez skrzydlaty00

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdz jeszcze Aplikacje, 3kropeczki, Dostep specjalny, Optymalozuj zuzycie baterii. Zaznacz wszystkie aplikacje i zobacz czy te o ktore Ci chodzi sa na loscie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi