Skocz do zawartości
Darom

Ciekawe aplikacje na telefon

Rekomendowane odpowiedzi

Darom

Szukam dobrej i działającej aplikacji na telefon Samsung A5 2017 do muzyki, która w dźwięku doda mi trochę basu i sprawi, że muzyka nie co głośniej będzie grała i przy tym wszystkie dźwięki w danej piosence nie będą zagłuszane. Instalowałem już bass booster ale to nic nie daje, miałem też bass volume ale też nic nie daje. Testuje teraz Sound Booster Plus, ale też nie powala mnie na kolana. Proszę o pomoc w tej sprawie.

Edytowane przez bzik123
    Poprawa nazwy wątku, usunięcie dziwnego odnośnika do sklepu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

Sprawdź Jet Audio P!us.

Jeśli nie pomoże to twrp+root+viper4android.

@Darom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Darom

Nie mogę tego znaleźć w sklepie play. Sa inne jet audio mp3, JBL Music, jetAudio HD music player.  Możesz podac konkretnie nazwe ? zebym mogl to znalesc ? Tego twrp+root+viper4android tez nie mogę znaleźć do zainstalowania. Proszę o pomoc w tej sprawie. Krew mnie zalewa. Nie mam złotej kuli, żeby się domyślać o co Ci chodzi. Tu ma być -->> P!us <<-- czy może Plus ?? nie wiadomo  - bo nic nie znajduje.

Edytowane przez Darom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx
    35 minut temu, Darom napisał:

JetAudio HD music player

O tę chodzi, Plus player miało być.

Tego twrp+root+viper4android tez nie mogę znaleźć do zainstalowania

W slepie nie znajdziesz. Może na forum a5 w dziale Romy i Modyfikacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Darom

Niema tego: Jet Audio Plus  - Tłumaczę Ci, że tego konkretnie niema ! Są inne tego typu badziewia jak Jet Audio music player mp3 albo Jest Audio music plus  i inne. !!!!!!!!!!!!!

Tego też  niema nigdzie:  twrp+root+viper4android

Możesz podac linki ???????????????   

JET AUDIO HD MUSIC PLAYER jest płatny ! - 123 złote kosztuje z groszem. Chyba na mózg upadli . 

A ja szukam darmowego !!

Edytowane przez Darom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx
    Darom
    57 minut temu, dzidexx napisał:

Czytałem te dwa linki i domyślam się, że tutaj trzeba się znać na programie Odin i wiedzieć jak zrobić roota na telefonie. I mieć uprawnienia administratora na telefonie. Prawda ? Więc w to się bawił nie będę.  Natomiast bardzo Ci dziękuje za linka do jetaudio. I chciałem Cię jeszcze zapytać o ten link ostatni, który otwiera stronę z programem Viper`s Audio. To jest chyba program na windows do instalacji prawda ? na telefon raczej nie. Czy mam racje ? bo tylko na komputer tam jest wersja instalacyjna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

To jest chyba program na windows do instalacji prawda ? na telefon raczej nie

Zajrzyj tam jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Płatne aplikacje nie, wgrywanie modyfikacji nie - no to zrozum nie kupiłeś super telefonu muzycznego i zwykłymi aplikacjami nie sprawisz cudów. Sam widzisz jakie efekty dają inne zainstalowane aplikacje.@Dzidexx podał Ci nazwę aplikacji, skorzystaj ale nikt nic innego ci nie wymyśli! I trochę więcej kultury bo nikt tu nic nie musi, wszyscy tu robią coś z dobrej woli a takie wydzieranie się i pretensjonalnie podejście godne gimnazjalisty nie jest tu mile widziane!!!!!

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Darom

dzidexx wgrałem wersje na androida 7.0 i w ogóle to nie działa ten Viper`s Audio. Co kolwiek tam włącze to nie daje żadnego efektu w tym programie. Dałem wszystkie suwaki i ustawienia na full i nic. Różnicy niema. Poza tym ciągle mi pisze informacja:Drivel install failed. Please confirm you device has been rooted.

Natomiast gdy zainstaluje wersje do androida 6.0 to wtedy mi pisze ze brakuje aplikacji Busybox. A jak pobiorę te aplikacje to znowu nie mam uprawnień root żeby się dało zainstalować u mnie. Więc ta wersja też nie działa u mnie Viper`s Audio.

Widać, że Viper`s Audio bez roota nie pójdzie u mnie :(  Co za lipa i kaszana. Może mi ktoś pomóc ???

Edytowane przez Darom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi