Skocz do zawartości
Darom

Ciekawe aplikacje na telefon

Rekomendowane odpowiedzi

dzidexx
    4 godziny temu, dzidexx napisał:

...twrp+root+viper4android...

Chyba tak napisałem?

W innej kolejności nie można.

@up

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Darom

dzidexx acha. To ja nie mam uprawnień roota i nie znam się na rootowaniu telefonu i programach Odin.  Więc to nie dla mnie

Jakie jeszcze ciekawe aplikacje można zainstalować sobie na telefonie ? przydatne. 

Edytowane przez Darom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

żadne bo darmowym zwykłym programem nic a nic nie zrobisz. Na rootowaniu nie trzeba się znać wystarczy poczytać instrukcje krok po kroku i to zrobić. Tyle, że root = anulowanie gwarancji producenta.
    jeśli nie root, to zmiana telefonu z lepszym audio. Albo zwyczajnie przyzwyczaj się, że jest jak jest...

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Darom

A jakie inne aplikacje nie muzyczne warto mieć na swoim telefonie ? zauważyłem, że tutaj prawie wszyscy piszą z tapatalka. Czy warto to mieć ? Jakie jeszcze inne aplikacje są przydatne na telefonie ? z których często korzystacie i są potrzebne ?

Nie dawno zainstalowałem sobie też aplikacje endomondo to jazdy na rowerze. Ciekawi mnie też, czy ta aplikacja GPS od googla jest dokładna i czy dobrze i dokładnie mnie pokieruje gdy będę gdzieś jechał na rowerze ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Darom Ogólnie to nie ma co zaśmiecać systemu "ciekawymi" aplikacjami tylko pobierać jedynie te potrzebne. Sam zresztą chciałeś w poprzednim temacie powyłączać połowę usług systemowych. Ciekawe, a zarazem przydatne, których sam używam i mógłbym polecić to: Shazam, Firefox, Galaxy Button Lights 2, UB Reader, TeamViewer, Meteo.pl alternative, Zedge, Phone INFO.

Edit: Dorzucić można Skype, Messenger (najlepiej Lite, a jeszcze lepiej przez przeglądarkę), VLC lub MX Player.

Edytowane przez radoslawik
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Darom

@radoslawik jeśli możesz to proszę powiedz mi - jeśli chodzi o tego FireFox, bo mam na telefonie zainstalowane jako aplikacje systemowe: Google Chrome oraz przeglądarka od Samsunga. Czy zatem Firefox będzie lepszy od tych co już mam zainstalowane ? Nie którzy polecają też opere mini. A Ty co o tym myślisz ? Jakbyś mógł mi dobrze doradzić w tej kwestii ?

Edytowane przez Darom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Darom Z tym Firefoxem jest tak, że jest dosyć zasobożerny w RAM na Androidzie, oczywiście w tym konkretnym modelu A5 '17 to zupełnie nie przeszkadza, bo jest go 3GB w dodatku naprawdę dobrze zoptymalizowany. Każdy poleci Ci coś innego, wypróbuj sobie każdą z nich jak masz czas i przekonasz się sam która Ci najlepiej pasuje. Ja go używam ze względu na dużą ilość dodatków z których korzystam. W starym telefonie korzystałem. np. tylko z Opery Mini ze względu na mały pobór zasobów (nie wiem jak jest teraz, widzę że od tamtego czasu sporo się zmieniła) i ciekawą opcją było wbudowane oszczędzanie transferu. Samsungowa przeglądarka też moim zdaniem działa sprawnie, ale brakuje mi w niej czegoś. Są jeszcze inne przeglądarki: UC Browser, Dolphin (chyba już nie tak dobry jak kiedyś) i masa innych Maxthonów. Lightning to chyba najlżejsza przeglądarka, ale według mnie trochę mało intuicyjna.

Edytowane przez radoslawik
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Darom

@radoslawik super. A jeszcze mi powiedz proszę, jeśli chodzi o te aplikacje do blokowania reklam w przeglądarce to zainstalowałem sobie Adblock Fast, Adguard Content Blocks, Free Adblocker. Czy one są skuteczne ? Bo ublock origin niema. Przynajmniej nie widziałem. Czy możesz mi doradzić ? Czy może lepiej mieć jeden adblocker jakiś ale skuteczny ? jeśli tak, to jaki polecasz skuteczny lub sam używasz ?

Edytowane przez Darom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Darom To już zamiast tych wszystkich AdBlocków zainstaluj sobie Firefoxa + uBlocka (oczywiście blokując w granicach rozsądku, tylko tam gdzie reklamy są natrętne ;) )

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi