Skocz do zawartości
Darom

Aplikacje blokujące reklamy w przeglądarkach na telefon

Rekomendowane odpowiedzi

Darom

Od jakiegoś czasu męczę się z przeglądarkami na moim samung A5 2017 i choćbym zainstalował aplikacje Firefox i do niego aplikacje blokującą reklamy takie jak: ublock origin czy np. Adblock  czy nawet jak w przeglądarce Dolphin jest wbudowany adblocker to po uruchomieniu tych przeglądarek z dodatkiem blokującym reklamy żadne filmiki nie działają, Po prostu nie dadzą się uruchomić w przeglądarce filmy vod.pl, ani filmy ze sportem z onet.pl i inne filmy, które są pokazywane na portalu onet.pl.  Nie mogę sobie z tym poradzić, a wpienia mnie to jak niewiem. Musze wyłączyć adbloka żeby filmy działały. :/ Czy ktoś może mi pomóc ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na wersjach desktopowych jeśli masz adblocka to też nie odtworzysz filmów np na TVN Player. Jeśli się nie mylę to opcja wyłączenie pomoże jedynie

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    b0cz3k

Jeśli chodzi np. o Player.pl to wykrywa on AdBlock'a i blokuje możliwość wyświetlania filmu. Dodatkowo wydaje mi się, że AdBlock traktuje filmy na stronie, jako potencjalną reklamę dlatego też są one blokowane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Darom

No tak, masz racje. Tylko, że na moim laptopie w włączonym ublock origin i mam jeszcze dodatkowo Adguard w przeglądarce to film przykładowo ten mi idzie doskonale: http://kobieta.onet.pl/czego-nie-wiecie-o-kate-i-williamie/w1syflq Natomiast już na telefonie nie. Bo musze wyłączyć ublock origin już żeby ten film zobaczyć. Nie rozumiem zatem ? Jak te filmy odblokować ? próbowałem nawet te filmy na moim telefonie dodać do wyjątków ale bardzo ciężko jest to ustawić bo ikonki są malusieńkie i paluchem w taką kliknąć to problem. Nawet paznokciem jak pukam w ekran telefonu żeby tą ikonke uruchomić to ciężko jest. I się niezle przy tym na wkurzam. 

Edytowane przez Darom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    b0cz3k

Z tego co wyczytałem, oraz jeśli znasz angielski też możesz poczytać to jedyne wyjście to do AdBlocka dodać wyjątki dla danych adresów, z których pochodzą filmiki.

Źródło:

https://www.giantbomb.com/forums/general-discussion-30/videos-not-playing-with-adblock-on-fix-555198/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Darom

@b0cz3k super, a co jeśli przeglądarka taka jak Dolphin ma wbudowanego adblocka ? wtedy już się nie da nic ustawić i zostaje tylko jedno. W czasie oglądania filmu wyłączyć adblocka. No chyba, ze można inaczej ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Darom

W dolphin mam włączonego Flash Playera ale to nic nie daje. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Byk

spróbuj Puffin

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Darom

Puffin przypomina wyglądem Google Chrome i wszystkie chromo podobne. Nie podoba mi się. Zostaje przy dolphin, w którym nie będę używał blockera reklam i będę się niestety z tymi reklamami użerał. Bo inaczej filmy mi nie pójdą jak włącze blokera reklam.

Edytowane przez Darom
    Słownictwo (pkt. 3.2 Regulaminu)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi