Skocz do zawartości
sherif14

Przejście na pakiet Wspólny przed zakończeniem umowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w Orange posiadam 3 telefony prywatne, na 2 z nich w najbliższym czasie kończy się umowa, natomiast na 3 w październiku 2018. Chciałbym wszystkie telefony przenieść do pakietu Smart Plan LTE Wspólny. Doradcy w salonie Orange wyjaśnili mi, że jest to niemożliwe przed zakończeniem tej najdłuższej umowy i proponują, abym na dwóch pierwszych komórkach przeszedł na kartę i doczekał do zakończenia ostatniej umowy. Czy naprawdę nie ma żadnej możliwości żeby teraz zmienić pakiet na Wspólny? Co stałoby się gdybym zerwał tę umowę do 2018 roku i od razu wykupił pakiet Wspólny? Dzięki za wszystkie porady

Edytowane przez sherif14

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli zerwiesz umowe przed czasem to będzie kara umowna nie ma innej możliwości

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy można jakoś obliczyć tę karę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    conti

Zależy jaki masz abonament, ja miałem podobnie, podniosłem abonament do LTE Wspólny (ten co zostaje do 2018) i na jednym z kończącą się umową zawarłem deal na LTE Dodatkowy z rabatem 100%. Nie wnikam jak to się liczy ale 62 zł (LTE Wspólny) podzielić na trzy to wychodzi 20 zł na tel ;)

Edytowane przez conti

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@sherif14

Najlepiej zadzwonić do BOK. Jeszcze tak myślę bo jaką ty opcję chcesz z 1 telefonem i 2 bez czy 3 z telefonem? Bo T-Mobile ma nową ofertę i może będzie jeszcze korzystniej niż w Orange

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wolalbym Orange ale dzieki za info. Chce tylko jeden nowy telefon.@conti jak udalo ci sie zmienic pakiet w trakcie umowy? Mi w salonie powiedzieli ze nie ma takiej możliwości. 

Edytowane przez sherif14

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    conti

Podnieść zawsze możesz, a że LTE wspólny był trochę droższy od tego co miałem to otworzyła się taka możliwość i jeszcze bonusy za staż  :) Ale lepiej zrobisz tak jak radzi @piotrzet23 jak zadzwonisz do BOK. Zresztą ORANGE wydaje mi się, ze ma dobrą ofertę dla stałych klientów. Jak podliczyłem to np.bonusów w postaci danych wyszło mi w sumie ok 100 GB do wykorzystania :) 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi