Skocz do zawartości
Inkanus

Który box z allegro radzi sobie z NC+Go?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem zainteresowany kupnem boxa do telewizora. Głównie ma służyć do nc+go oraz kodi i generalnie tyle. Nie zamierzam na nim grać ani nic z tych rzeczy. Prosiłbym o info, który model z obecnych na rynku radzi sobie z aplikacją nc+go bo wiem, że są z tym problemy. Prosze o informację, czy to, że aplikacja nie działa prawidłowo to wina boxa czy na przykład telewizora. Zastanawiałem się ewentualnie nad mikrokomputerem na hdmi ale nie wiem jak tu wygląda sprawa z chłodzeniem, choć żadnych operacji wielkich nie będzie on wykonywał. Jeśli ktoś ma doświadczenie to proszę o komentarz. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Inkanus Tu masz  23 strony o takich boxach:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe, może to zależy jak Chińczyk poskłada, miałem tak z zegarkiem automatem. U mnie działa bez opóźnień a u znajomego spóźnia kilka minut na tydzień. Generalnie opinie o tym całym kiano slimstick są pozytywne ale chyba wolałbym boxa na andku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiano Stick podobnie jak Asus Stick jest bez wentylatora i się grzeje. Było na forum - jeden, domowym sposobem zakładał wentylator, a drugiemu klatkowały już filmy w HD (thermal throtting).

Najpewniejszy jest Intel Stick.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi