Skocz do zawartości
centur

Galaxy J7 2017 - zabezpieczenie telefonu etui + szkło

Rekomendowane odpowiedzi

centur

Witam

Ze swej strony mogę polecić poniższe etui popularne na allegro jednak jest problem ze szkłem bo szukam takiego które będzie idealnie przylegało do ekranu kosztem tego że boki nie będą obklejone, czy możecie coś polecić bo to które otrzymałem wraz z etui niestety jest za duże i tworzy obrzydliwą białą obwódkę powietrzną

etui_karbon.jpg

Edytowane przez centur

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    centur

ja też, bez porównania z tym badziewiem które kupiłem razem z etui, szczerze polecam ...

Edytowane przez Fenek
    Cytat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja polecam szkło hybrydowe 3MK Flexible Glass i do tego Samsung Wallet Cover. W moim przypadku bardzo dobrze się sprawuję. I bardzo dobrze wykonany. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    centur

niestety muszę zmienić swoją opinię o flexible glass bo po zaledwie 4-5 tyg pojawiły się ryzy i jakieś dziwne przebarwienia których nie można wyczyścić tak jakby ktoś to tarł bardzo drobnym papierem ściernym nie wspominając już o mnóstwie rys i zagłębień mimo że o telefon dbam. Niestety 7h to za mało i na pewno już tego szkła nie kupię, możecie coś polecić ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam ja też potrzebuję właśnie szkła aby chronić cały ekran. Zamówiłem 2 szkła na allegro jedno niby miało być oryginalne 2d lecz przyszedł oczywiście badziew za 2 zł i na dodatek proste.
    Dlaczego szkła na j7 2017 maja odcięte boki? To nie s7 edge przecież nie wydają się zaokrąglone aby robić takie wąskie szkła?
    Możecie coś polecić z allegro z doświadczenia i aby obejmowałą szerokość wyświetlacza?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tadko

Witam odświeżam  temat czy ktoś z doświadczenia może polecić jakieś dobrej jakości szkło na cały ekran. Obecnie mam naklejone Wozinsky ale w niektórych miejscach słabo reaguje na dotyk, chociaż w J5 2017 to samo szkło z etui Carbon z pierwszego postu i wszystko idealnie.

Jeśli ktoś ma jakieś sprawdzone nawet kosztem odsłoniętych krawędzi ekranu to proszę o nazwę lub linka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sserek

a czy ktoś zakładał już 3mk ARC  folię na cały ekran (z zaokrągleniami) ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi