Skocz do zawartości
misieqk2

lg LG G6 vs LG G5 vs ... [2100zł]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym się zapytać który telefon lepszy czy LG G6 czy może też LG G5? Cena LG G5 w komputroniku to 1.900zł za to cena G6 w tym sklepie : https://bestcena.pl/telefony/lg-g6-h870-32gb-czarny?zenid=d60qtqrcqdc3umqkvp5j17d4j2 kosztuje 1943zł. Z tego sklepu zamawiałem Huaweia Ascend G620s i przez dwa lata mi wytrzymał. Dziwi mnie fakt że różnica pomiędzy tymi flagowcami jest taka mała. Proszę o rozwianie wątpliwości.

Oczekuję od telefonu płynności w codziennym użytku ( liczę na to że telefonu podziałka parę ładnych lat bez zacinania się). Poszukuję telefonu z dobrym aparatem najlepiej szerokokątnym oraz z dobrymi parametrami. Cena max 2100zł.

Edytowane przez Natan
    Dodanie wymagań autora do pierwszego posta tematu. // Dodanie budżetu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przede wszystkim pytanie z gatunku tych głupich, bo jasne że G6 jest lepszy. Sam przymierzałem się do zmiany telefonu i własnie rozważałem G5 albo G6. Oglądałem je niedawno na żywo obok siebie i o ile G5 wygląda na recenzjach i zdjęciach ok to na żywo wypada przy G6 blado. 

Druga sprawa porównujesz ceny z dwóch odmiennych źródeł, oficjalnego sklepu i odsprzedawcy czy jak to nazwać, który nie wystawi ci pełnej faktury 23%.

Zatem G6 i G5 oficjalnie:

G6 - 2100

G5 - 1900

nieoficjalnie:

G6 - 1900

G5 - 1600

Jakaś tam różnica jest. Cena G6 spadła na pysk, dużo ludzi narzekało na aparat, mówi się że gorszy niż w G5 ale ile w tym prawdy? 

Ceny są ok, co nie zmienia faktu że obecna cena G6 poniżej 2 tys. (tak tys, pisze się tys, a nie tyś, nie ma takiego słowa jak tyś) nieoficjalnie jest bardzo atrakcyjna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oki dziękuję za wytłumaczenie tylko mam takie też pytanie czy ryzykować i zamówić tą G6 z bestcena.pl za 1900zł bo łatwo mówić dołożyć 200zł i masz np z morele.net Czy też lepiej kupić G5 w komputroniku za 1900zł?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie bardzo ważne. Czy z tych sklepów kupię LG G6 z Polskiej Dystrybucji? Czy też nie będzie problemów z reklamacją w owych sklepach? Jeśli macie jakieś pewne sklepy bądź aukcje na allegro z LG G6 proszę podeślijcie . Link do owych sklepów podaję tutaj.

https://www.morele.net/smartfon-lg-g6-czarny-h870-bk-1222118/?utm_source=skapiec.pl&utm_medium=referral

https://www.sferis.pl/smartfon-lg-h870-g6-astro-black-h870-bk-p506215?nobid

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kiperos

Ja właśnie zamówiłem LG G6 w sferis (platynowe) za 2099 i myślę, że porównując do konkurencji, oczywiście zeszłorocznej to wciąż super oferta. Wygląd rewelacyjny + szerokokątny obiektyw + IP68, w moim przypadku przemówiły za G6. Bawiłem się tym modelem i zrobił na mnie super wrażenie na żywo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

Sensor w G6 gorszy niż w G5,ale kto to zauważy? ^^ Zresztą brawa dla LG że z gorszego sensora montowanego w G6 jeszcze tyle wyciągnęli :P

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi