Skocz do zawartości
mackus

LG V20 - Dodajemy język polski do systemu. [Tutorial]

Rekomendowane odpowiedzi

Hielou

A ja mam takie pytanie - mam u siebie jeszcze andka 7.0, pudełkowego. No i mam spolszczenie wg tego sposobu. i jak teraz zrobie aktualizację (wyskoczyło mi że 900 coś mb, więc podejrzewam że chodzi o 7.1) to to spolszczenie zostanie? Nie spusje się nic? 

A tłumaczenie jest naprawdę dobre. Jedyne buble jakie znalazłem, to np. "wciśnij przycisk mocy" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

z tłumaczeniem nic się nie stanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, czy potrzebuje roota aby wgrać spolszczenie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

@bajafon Nie potrzeba, jedynie komputer i dostęp z niego do telefonu przez ADB.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, stałem się szczęśliwym posiadaczem LG v20 ale niestety u mnie ta opcja nie działa. Mam androida 7.1 i za cholerę nie mogę wgrać tego spolszczenia. Ściągnąłem ten programik odpala się i wpisuję ta linijkę ale nic się nie dzieje żadnej reakcji. Wyskakuje nowa linijka poprzedzona błędem error device  - coś tam ale nie pamiętam bo niema mnie teraz w domu. Wszystko jest zrobione tak jak w opisie i wchodzę w ustawienia deweloperskie, załączone jest też debugowanie usb i nic :( Jak bedę w domu to zrobie jakiś zrzut ekranu .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam nie wiem czy to odpowiedni dział ale mam problem i nie wiem jak go rozwiązać ponieważ jestem zielony w tym temacie Zakupilem na Ali telefon LGv20 wersja H910 (AT&T) w telefonie  da się  ustawić polską klawiaturę nawet sprawdzanie pisowni jest polskie lecz menu jest w innych językach. a (morelocale2) spolszczylo tylko mała część może macie jakiś patent na to ? Jaki ewentualnie ROM wgrać i jak to zrobic ? Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc 

Edytowane przez Marcin Frymus
    Błąd w pisowni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fraydi

@Marcin Frymus Czy udało się Ci coś zrobić z H910? Mam tą samą wersję z AT&T i spolszczenie jest bardzo słabe (praktycznie tylko aplikacje)...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem laikiem w androidzie. Jak podłączyć telefon  w trybie transferu danych by wkleić ten kod?:boisie:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mackus

Przeczytaj pierwszy post raz jeszcze;) 

Transfer danych wybierasz po podpięciu telefonu do kompa po ang. Moze to być data transfer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Witam wszystkich. Otoz mam ten sam problem co wiekszosc Panow powyzej. Mam takze model h910 AT&T i po instalacji wszystkiego wedlug instrukcji po polsku mam tylko aplikacje, system dalej jest po angielsku. Co ciekawe, zauwazylem ze jest to prawdopodobnie spowodowane chyba Wada programu morelocation , poniewaz nie dziala takze czeski i niderlandzki. Jak sie popatrzy to przy wszystkich jezykach jest zapisane w nawiasie duzymi literami skrot panstwa np DE FR a przy polskim, czeskim I nider nie ma tego skrotu. Wszystkie jezyki ze skrotem w nawiasie DE FR itp dzialaja normalnie i wszystko ladnie i elegancko wyglada. Jack myslicie, da sie cos z tym zrobic?

Edytowane przez Łukasz Traczyński

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi