Skocz do zawartości
Adasiek740

Słuchawki do Samsunga A5 2017

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jako, że zamieniłem się na OLX na telefony niechcący zapomniałem wyciągnąć z poprzedniego Samsunga A5 2016 słuchawki - moja strata (facet nie dodawał ich do swojego telefonu) toteż szukam nowych i mam pytanko... znalazłem 2 opcje na allegro:

Te są chyba oryginalne od Samsunga S7:

http://allegro.pl/sluchawki-samsung-eo-eg920bb-galaxy-s7-s6-s5-a5-a3-i6214683139.html

Lub:

http://allegro.pl/org-sluchawki-eo-ig955-akg-harman-samsung-s8-s7-i6830508178.html

i tu moje pytanie.... Czy warto mi dopłacać do tych słuchawek Harmana? Czy jest widoczna różnica miedzy nimi? Gdyby mi mógł ktoś polecić któreś z tych bądź może jakieś inne nie przekraczając kwoty droższych słuchawek byłbym wdzięczny 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    naopak

Od siebie polecam jbl t110

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akg od s8+ chociaż jak dla mnie są bardzo kliniczne ale to też zaleta

Wysłane z mojego LON-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakościowo dużo lepsze są te od S8. Nie wiem jak gra a5, ale na s7 i na s8 AKG grają lepiej niż te stare. Niestety dla mnie są mniej wygodne. Stare od s7 mi nie wypadały, a te nowe niestety tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sukashi

Dlatego najlepiej zainwestować w słuchawki dokanałowe które są kompatybilne z Comply Foam - piankami. Dużo lepiej wypadają od silikonowych - lepiej izolują bo dopasowują się do kształtu kanału słuchowego, nie wypadają bo się nie ślizgają jak silikon, i nie powodują dyskomfortu, czy to w postaci uwierania czy w postaci nadciśnienia gdy wpychamy je do uszu.

No ale niestety coś za coś, za parę płaci się 20-30 zł, przy czym nie ma opakowań po 1 parze tylko po 2 lub 3 pary oraz producent zaleca wymienianie ich po 3 miesiącach codziennego użytkowania. Ale jak dla mnie warto i ja osobiście już nigdy nie kupię słuchawek dokanałowych niekompatybilnych z Comply Foam.

Edytowane przez Sukashi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Darom

Powiedzcie mi proszę czy te słuchawki Samsung, które były w pudełku wraz z zakupionym telefonem Samsung A5 2017 są dobre do słuchania muzyki na telefonie ? Bo były one w kolorze białym i miały takie przeźroczyste silikonowe końcówki, które wkładało się do uszu.
    Bardzo mi one wypadały z uszu szczególnie przy schylaniu się co bardzo mi działało na układ nerwowy i drażniło mnie to… I dziś pod wpływem nerwów je podarłem na 7 drobnych części. Teraz chciałbym sobie kupić jakieś lepsze słuchawki do telefonu i takie, żeby mi nie wypadały z uszu. W takich słuchawkach chyba nie ma dobrego basu, ale dobrze by było jakby jednak był.
    Nie wiem, nie znam się. Czy ktoś może mi coś dobrego i konkretnego polecić ?
    proszę o pomoc w tej sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja osobiście używam tych: 

https://m.euro.com.pl/sluchawki/samsung-in-ear-eo-ig935-czarny.bhtml

Jak na tą cenę (60 zł), grają bardzo przyjemnie. A w połączeniu z SoundAlive to można z nich dużo wycisnąć. Odkąd weszły do sprzedaży tylko te kupuje i nie narzekam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja ze swojej strony moge polecic jabra active, mialem ten sam problem co ty ze sluchawki te douszne mi wypadaly.
    Teraz używam jabra czyli odpowiednio profilowane i problem juz nie istnieje, biegam i jezdze na rowerze wiec polecam.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi