Skocz do zawartości
airkoniak

P9 Lite 2017 - folia / szkło hartowane

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 2.12.2017 o 22:07, piter O napisał:

I jak kolego? Rozwiązałeś problem nie przylegającego szkła do ekranu ? Bo mam tak samo jak Ty, nakleilem juz czwarte szkło i z każdym jest to samo. Ramka "powietrza" dookola szkła

No ja mam troszkę tej ramki powietrza i się musiałam do tego przyzwyczaić, ponieważ mam etui na tył tylko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Naits

Ja szwagrowi kupuje mocolo full face, zdaje się 2.5D. Przerobiliśmy już kilka i nakleja się ładnie od brzegu do brzegu, nie ma tu tak jak w tych 9H ramki powietrza do okoła ekranu. Przy samym brzegu jakby mogło być bardziej zagięte - być może bardziej pasowało by 3D też full face. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, 

Szukam dobrego szkła hartowanego do P9 lite 2017. Teraz mam takie, które po bokach nie jest przyklejone do wyświetlacza. Trochę mnie to irytuje, bo nie ładnie wygląda. Szukam szkła takiego żeby przykleilo się na całą powierzchnię. Na allegro znalazłem szkło o twardości 7h, jako flexible Glass. Mial ktoś doczynienia z takim szkłem? Szukam takiego produktu, który będzie ładnie wyglądać na telefonie i który też go ochroni przed upadkiem. 

Te szkło co mam teraz naklejone nie jest idealnie. Tzn obraz wyświetlany jest trochę taki dziwny. Nie jest taki czysty jak po ściągnięciu szkła. 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi