Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

podwalkaadam

Polskie morze w wakacje - Warto?!

Rekomendowane odpowiedzi

Warto i w wakacje i po wakacjach. Po pierwsze będzie o wiele taniej niż za granicą (szczegónlie w porównaniu do tak drogich krajów jak Włochy czy Hiszpania). Po drugie jest bezpieczniej. Po trzecie mamy najpiękniejsze plaże ze wszystkich miejsc w jakich do tej pory byłam. Polecam zarezerwoać sobie coś w Łebie, w Dziwnowie.

jeśli jedziecie poza sezonem to warto jest wybrać się do jakiejś wikeszej miejscowości. Na przykład do Gdańska. Nawet jeśli pogoda jest średnia to nie można się tam nudzic.  Zerknijjcie sobie na apartamenty Sun& Snow. Jest tam naprawdę fajny standard pomimo niewysokich cen. 

Edytowane przez jeronimo
    reklama bez zgody ADM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli pogoda dopisuje, to każde miejsce nad Polskim morzem będzie miało swój urok... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Brywa

Wg mnie warto :) Ceny co prawda porównywalne jak poza granicami kraju, do tego nigdy nie wiesz, czy trafi ci się pogoda, ale takiego klimatu nie masz nigdzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    milatam
    Napisano (edytowane)

Taniej?????? W Polsce? W sezonie? W Sopocie????!  :))))))  Dobre...  :-))! no chyba że ktoś lubuje piwko po 14zeta zamiast 1,5€ no to spoko. Ja się urodziłam w G-sku Oliwie. Sopot to najdroższa "dziura". 

Edytowane przez milatam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Natan
    Dnia 26/04/2018 o 23:38, camdell napisał:

Przeca morze to nie tylko Sopot :) 

Jeszcze Szcecin.

:trollface:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    milatam
    Dnia 26.04.2018 o 23:38, camdell napisał:

Przeca morze to nie tylko Sopot

To i tak bez większego znaczenia. Władysławowo, Puck, Łeba, Ustka, Darłowo, Kołobrzeg czy Międzyzdroje. To nadal "droga Polska". Jadąc z południa Polski (Kraków) do np. Darłowa mamy 650km.

Podobne kilometry bo 840 mamy do Rijeki (Horwacja). Różnica niespełna 200km co się przekłada na max.3h dłuższej jazdy. Koszt dieslem na trasie 45zł więcej ale koszt urlopowania często niższy i cieplej. Na dodatek mamy jedynie 50km do Włoch (do Triestu). Pamiętacie z ubiegłego roku cenniki za PARKING? Za Władysławowem w Lisim Jarze 25zł pierwsza godzina, 18zł druga godzina, 15zł trzecia godzina i po 10zł każda kolejna. Wszystkie parkingi zapchane zatem wyjścia nie było i sam tylko koszt PILNOWANIA auta w godz. powiedzmy od 12 do 20 to 98zł. Do czego piję? 13€ = cały dzień na strzeżonym we Włoszech. Gdy poszliśmy na "rybę" (Jastrzębia Góra) to 150 gram rybki kosztowało z dodatkami 30zł. Dwie osoby dorosłe 60zł + dzieciaki i wyszło 90. Do tego kawa, napoje, lody i 130zł na raz. Do czego znowu piję? 130zł to 31€. Za te kasę mam kawy (2 x 0,80€) napoje (4 x 1€), lody (4 x 1,30€) i jedną wielką michę owoców morza (18€) której cała rodzina nie była wstanie zjeść i jeszcze zostaje 2€ :-) :))))  na paczkę fajek (diana rossa dziesiątki 1,90€). Sorry ale nie dam się przekonać bo sądzę że w sezonie SZAŁ jest na całym wybrzeżu. Piwko z deptaku w Międzyzdrojach w 2016 tez pamiętam. Małe 6,00zł (250ml), duże 9zł (400ml). Dlaczego nie 500ml??? Ktoś wie?  9zł to  2,14€. Z te kasę w Horwacji w sezonie mam dwa duże piwa i zostanie jeszcze 14 centów :)))) 

Przykro mi że nie bronię "POLSKIEJ GOSPODARKI" ale nie mam niestety powodu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi