Skocz do zawartości
marito16

Który flagowiec spełni wymagania? [Cena bez znaczenie]

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, obecnie jestem posiadaczem S6 ale powoli dogorywa więc chcę zmienić na coś nowego. Patrzę na obecne flagowce i nie wiem co wybrać. Moje wymagania są dwa: aparat i bateria. Poziom zdjęć S6 to minimum a bateria musi być lepsza, bo SOT rzędu 3h przy moim użytkowaniu to marność... Pytanie do was, który z tegorocznych flagowców będzie najlepszy? S8 i S8+ mają fajne aparaty, ale średnie baterie. G6 i  U11 też średnio z bateriami ale są super wykonane. Co polecicie? Czy czekać na Note 8? Albo na Nokię 8? Cena mało istotna i tak będzie w abo. Z góry dzięki za pomoc :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Średnia bateria W s8+? Ciężko Ci będzie ja rozładować w 1 dzień. Sam mam s8+ i praktycznie cały dzień mam telefon w użytku i dopiero wieczorem koło 22 jest poniżej 15%. Zawsze możesz kupić sobie Lenovo p2:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale aparat jest też ważny ;) 3500 z tak dużym ekranem wydaje się mało. Możesz wrzucić screena zużycia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

G6 ma kiepski aparat moim zdaniem z tych które podałeś najlepiej kupić U11 nie ma loterii z ekranami jak w s8 do tego ma porządny aparat i bateria też nie najgorsza 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ten HTC mi się coraz bardziej podoba :) Zobaczę jak się to cenowo kształtuje, a S8+ jak w rzeczywistości  z  baterią jest? Bo testy testami, ale codzienne używanie to co innego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stark2991

@marito16 Nie wiem czemu się martwisz o baterię :) Ta w S6 była wyjątkowo słaba, i wymienione przez Ciebie telefony mają SoT od 2 do nawet 4 godzin dłuższy. Zwłaszcza o U11 słychać że robi świetne czasy, ale zawsze należy brać pod uwagę sposób użytkowania - przy cięższym zawsze będzie mniej niż się chwalą w internetach.

Jeśli chodzi o aparat to też myślę że i S8 i U11 będą lepsze od S6, aczkolwiek radzę obejrzeć porównania, bo U11 ogólnie robi świetne foty, ale często prześwietla kadr, zwłaszcza w nocy zdjęcia są bardzo jasne, ale przez to wychodzą nienaturalne i zaszumione.

G6 - bateria bez szału, ale chyba nadal lepsza od S6, a aparat... Tu byłoby trudniej rozstrzygnąć...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Martwię się bo S6 miał mieć przyzwoite czasy pracy, a wyszło beznadziejnie. Samsung ma świetne aparaty to fakt, tylko patrząc na coraz większe ekrany a baterie podobnej pojemności co poprzednie modele to mnie jakoś nie przekonuje ;) Note 8 albo nowa Nokia 8 może będą lepsze pod tym względem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

Co do pojemności baterii to nie możesz tak na to patrzeć, układy są bardziej energooszczędne, system zarządzania energią, oczywiście nie zawsze. Nie robi to oczywiście jakichś niesamowicie dużych różnic w kwestiach czasu pracy ale jednak jest to zauważalne.

Co do telefonu S8 jest jedną z lepszych pozycji o ile nie trafisz na wadliwy ekran, i o ile nie przeszkadza Ci umiejscowienie czytnika.

Ale jednak mimo wszystko kierowałbym się bardziej w stronę HTC 11, ze wszystkich modeli w tym roku który się pojawiły, osobiście też bym wybierał raczej właśnie jego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    neomagnet

Patrząc na obecne poczynania Nokii to model 8 może kosztować z 5 tysięcy i lagować w menu... To już nie jest dawna Nokia, tylko chińczyk, który kupił prawa do marki. M$ niestety wykończył prawdziwą Nokię, oni zresztą też dali się zrobić w bambuko wybierając system, którego sam producent nie wspiera i nie reklamuje.

A Note 8 jak nie będzie wybuchał to może okazać się naprawdę świetny ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stark2991

@neomagnet Nokia 8 ma kosztować 500-550$ czyli na nasze to okolice 2.5k. Ale trzeba mieć na uwadze, że to ten gorszy flagowiec, bo ma być jeszcze bardziej wypasiona Nokia 9.

Nokia 3 to padaka, ma słabiutkie podzespoły, a Nokia nie ma ani środków, ani doświadczenia by się bawić w optymalizowanie takiego sprzętu. Jestem pewny, że z Nokią 8 będzie inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi