Skocz do zawartości
magilla9

zc553kl Jakie szkło do ochrony ekranu ASUS ZC553KL ?

Rekomendowane odpowiedzi

Też dłuuugo szukałem odpowiedzi na to pytanie... Próbowałem różnych rozwiązań, aż kolega z pracy powiedział mi o szkle, jak on to nazwał "hybrydowym". Rozchodzi się o szkło o twardości 7H zamiast 9H. Podchodziłem do tego sceptycznie, ale spróbowałem i muszę przyznać, że to naprawdę działa. Przez to, że szkło ma mniejszą twardość, jest elastyczne i przybiera kształt zaokrąglonego ekranu.

Od razu mówię, że nie jestem przedstawicielem tego sklepu ani nie mam żadnego interesu w reklamowaniu tego produktu, po prostu na znanym serwisie aukcyjnym na literę A nie można znaleźć tego typu rozwiązania.

https://yscom.pl/pl/p/Asus-ZenFone-3-Max-ZC553KL-Szklo-FlexibleGlass-/1442

Szkło idealnie dolega, nigdzie nie odstaje i jest stosunkowo ciężkie do uszkodzenia/porysowania. Zdarza się, że krawędzie samoistnie się nieco odklejają, gdy telefon złapie bardzo dużej temperatury (np w samochodzie pod szybą w lato), ale wystarczy przejechać palcem i po kłopocie. Po zakupie zawsze ktoś dzwoni i pyta, czy na pewno wiemy o co chodzi ze szkłem 7H, żeby potem nie było wątpliwości, że sprzedany został wadliwy produkt :)

Generalnie, szkło o twardości 7H mogę śmiało polecić do każdego telefonu z zaokrąglonym ekranem.

Edytowane przez przemvelbenny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi