Skocz do zawartości
Cris4

Zepsute wejście słuchawkowe OP3

Rekomendowane odpowiedzi

Cris4

Witam,

Dziś podczas słuchania muzyki na chwilę dałem pauze, otworzyłem galerie, obejrzałem parę zdjęć po czym włączyłem playera (poweramp), muzyka zaczęła lecieć a w słuchawkach cisza.

Na innym telefonie działają bez problemu.

- całkowicie wciśniety jack do wejścia = brak dźwięku

- docisniety do przedostatniego "stopnia" > jest dźwięk w obu słuchawkach ale w czasie poruszania kablem słychać szelest

Telefon zakupiony rok temu w sierpniu (nie jestem pewien kiedy dokładnie, a w Polsce będę dopiero po 5.08)

Jedyne wyjście to odesłanie do serwisu? (gwarancja jest na rok czy 2?)

Mógłby mi ktoś napisać w dużym skrócie jak wygląda oddanie telefonu na gwarancję i ile trzeba czekać na zwrot.

Z góry dziękuję za odpowiedź

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Roy

Skołuj sobie sprężone powietrze i spróbuj przedmuchać gniazdo jack. Zobacz też jakąś igłą, czy paprochy nie zaległy w gnieżdzie.

Potem odczekaj z kilka minut i podepnij na innych słuchawkach, sprawdź postęp na innej apk dającej dźwięk.

Jak nic to nie da sprawdziłbym jeszcze odpalając telefon w trybie awaryjnym (Uruchamianie w trybie awaryjnym) w celu wykluczenia konfliktów apk.

Z oficjalnego źródła telefon ma 2 lata gwarancji . Sposób zgłoszenia masz opisany tu : https://oneplus.net/pl/support/answer/how-do-i-repair-or-return-my-device

Po zgłoszeniu RMA wysyłają do Ciebie kuriera po telefon (door to door) i tel. idzie na serwis w CTDI w PL. Tam rozpatrują zasadność naprawy i naprawiają lub

nie, jak nie to robią kosztorys ile za naprawę poza gwarancją, wysyłają info za ile do OP, a OP wysyła do Ciebie info za ile i czy wyrażasz zgodę. Jak tak

to dają dane do płatności, płacisz a po płatności OP zleca naprawę poza gwarancją w CTDI.

Naprawa do ~14 dni, realnie z tego co usery pisali to ~ 14-21 dni.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, również mam problem z gniazdem słuchawkowym.Słuchawki przy lekkim dotknięciu same się wypinają. Podejrzewam, że gniazdo słuchawko już się wyrobiło. Czy jest ktoś wstanie polecić mi dobry serwis w Warszawie ?  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Roy

Próbowałeś sprężonym powietrzem przedmuchać gniazdo i jakąś połówką wykałaczki wygrzebać ewentualne zbite koty z kurzu ?

Tak się czasem potrafi syfu nagromadzić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi