Skocz do zawartości
Patryk23091998

Bateria - opinie uzytkownikow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! 

Ostatnio stałem się nie do końca szczęśliwym posiadaczem z5c z androidem w wersji 7.1.1 i stwierdziłem, że bateria w nim schodzi szybko. Zdecydowanie za szybko (mój z1c po przejściach lepiej trzymał mimo wieku) i znalazłem w necie na forach sporo tych problemów wynikających właśnie z wersji nougat androida.

A jak u was? Ktoś też to zauważył po przejściu na nowszego andka? Ja nie mam porównania ale chyba czeka mnie downrage do 6 albo nawet 5.1.1 na który na z1c nie mogłem nażekać..

Pozdrowionka :D

Ps: zauważyłem, że telefon pobiera śmiesznie duże wartości prądu z baterii, wywalenie facebooka i wszystkich innych zbędnych apek, synchronizacji itd nieco pomogło ale nie na tyle na ile bym tej baterii potrzebował..

Edytowane przez dszymek
    uogolnienie nazwy watku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    baton1

Zobacz czy po odinstalowaniu Movie Creatora telefon nie zacznie działać lepiej. Aplikacja ta zużywa ogromne ilości zasobów pamięci i tym samym bateria szybciej pada. Pogarsza on również stabilność działania systemu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Movie creator jak większość innego badziewia jest wywalone praktycznie od początku (opcja wyłącz bo odinstalować się nie da) 

Telefon jest brandowany od PLAY, zastawnawiam się czy po prostu nie wrzucić czystego softu bez brandu tyle, że nadal 7.1.1 albo właśnie wrócić do czystego, niebrandowanego 5.1.1 (które w sumie nie wiem czy na tym telefonie było kiedyś)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brand bym już na starcie wywalił i sprawdził czysty CE1.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wrzuciłem narazie 5.1.1 tyle, że z brandem PLAY też (nie widzę nigdzie czystej wersji), wszystko niepotrzebne znowu powywalane, zobaczymy co się będzie działo. Jak nie to potem poleci 6.0.1 CE..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi