Skocz do zawartości
Ibanezq

Beats Audio w XE - marketnigowa ściema. :/

Rekomendowane odpowiedzi

ja może nie mam na własność słuchawek droższych niż 150 zł, co prawda ojciec posiada hd 650 i, i tak się w sumie zastanawiam, bez obrazy oczywiście, jakim trzeba być dziwadłem, żeby słuchawki przystosowane do konkretnego sprzętu, już nie wspomnę o wzmacniaczu słuchawkowym, podpinać do telefonu i oczekiwać cudu, w ogóle to się dziwie, że Ci dźwięk poleciał z miarę przyzwoitą głośnością :) i co przepiąłeś na mini jacka oczywiście również z pozłacaną końcówką ? no skoro robić testy to chyba w miarę logiczne, że wypada chociaż zrobić podobne warunki, co do beats audio, ja generalnie słucham tylko hip hopu, rapu, do sprzętu przenośnego używam słuchawek koss porta pro ( według audio klanu, bezkonkurencyjne jeżeli chodzi o sprzęt przenośny) kiedyś słuchałem tych samych kawałków oczywiście z wyżej wymienionego gatunku na paru modelach akg, i dla mnie, proszę uważnie przeczytać DLA MNIE, MNIE, żeby nie było spiny, że komuś jade, jakość muzyka z koss porta pro jest dużo lepsza, a jeżeli się odpali ustawienia beats ;) to już jest totalna miazga, bass jest genialny, fakt podbity sztucznie - ale dr.dre według mnie jest bliski perfekcji osiągnięcia efektu podpitego basu w tak naturalny i przyjemny sposób, że ciężko tutaj mu coś zarzucić. Jeżeli ktoś słucha hip hopu, rapu, i też ważna kwestia jakość nagranego utworu - nie może byś kiepskiej jakości bo wtedy faktycznie ten dźwięk jest kiepski, ale jeżeli ktoś ma oryginalne płytki, przerobione dobrym programem na mp3, bądź lepiej + beats + (jak dla mnie koss porta pro) to więcej nie trzeba, a kossy już teraz to chyba nawet tańsze są. To jest moje zdanie, nikogo nie chce urazić, sprzeczać się, popisywać, wyraziłem własne zdanie oparte o moje uszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie tylko zastanawia fakt dlaczego dźwięk przy BA off jest sztucznie pogorszony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy przy htc sensation (nie xe) z zainstalowanym beats audio działa to na wszystkich słuchawkach czy tylko tych od Dr. Dre czy na wszystkich ? a:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sensie, czy działa Beats Audio na wszystkich słuchawkach ?

Tak. Nie ma znaczenia jakie to słuchawki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

mam kilka pytani do posiadczy htc sensation xe. Poważnie zastanawiam się nad kupnem tego wlasnie modelu ze względu na dołączone słuchawki ibeats. Czytalem juz o nich kilka recenzji podobno śwetnie nadają sie do rapu nowoczesnego popu itp itd z powodu wlasnie mocnego i czystego basu. Lecz podobno wlasnie ze wzgledu tego właśnie mocnego basu średnio nadają sie do takich gatunków jak rock, metal i wszelkie jego pochodne(a takiej wlasnie muzyki zazwyczaj słucham). I chciałbym wlasnie was zapytać(jesli ktos tutaj slucha podobnego gatunku) jak wyglada odlsuch za pomoc sensation xe i ibeats. Jak pewnie wiecie teraz sensation xe kosztuje 2199 + koszty przesyłki a standardowego sensation mozna miec z 1650 wiec jak widzicie różnica 5 stów jednak jest i głupio by bylo przepłacić i nie być zadowolonym z tych słuchawek . Dlatego chciałem was zapytać jak to mniej więcej wygląda. :)

Wiem ze na forum byl już podobny temat o beats audio dlatego jesli moderator uzna go w jakiś sposób za powielony to najmocniej przepraszam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem (ale podkreślam, że nie jestem ani użytkownikiem xe, ani słuchawek beats) lepiej wyjdziesz na tym, gdy kupisz zwykłego sensation, a za 500zł które Ci zostanie kupisz sobie słuchawki jakie chcesz (za tę cenę na pewno kupisz coś co będzie grało lepiej niż beats). Jeśli zależy Ci na software'owym podbiciu beats, to można to dograć mając root'a.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    volvie

Mam sensation xe i słucham głównie ozzy osbourne itd. I powiem że bardzo dobra jakość przy tym rodzaju muzyki. Nie zamienię na żadne inne sluchawki są warte tej ceny. Nie wiem jak to opisać ale słyszę znacznie wyraźniej i bardzo czysto z dość dużą głębia niż przy innych sluchawkach a mam ich trochę np panasonic czy sony które nie były tanie. Przestałem słuchać muzyki na creative Zen fx oraz ipod na zecz htc także polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Beats to jest marketing. Creative jest średni, więc nie dziwota :D

A nie słyszycie pracy procesora jak słuchacie muzyki albo szumu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yusuf1

To nie marketing. Gra to naprawdę dobrze. I czy sie to komuś podoba czy nie jest to niezaprzeczalny fakt. Faktem jest tez, ze na oryginalnych sluchawkach z zestawu sensation bez xe szału nie będzie. Ja nie wierzyłem, ze ten telefon zastąpi mi mojego ipoda ale gdy zacząłem testować beats w custom romach ipod sie kurzy. Tak jak już nygas kilka postow wyżej pisal: sensation z beats + koss i nikt nie będzie zawiedziony. Nie mam natomiast pojęcia jak to gra z sluchawkami z logiem beats ale wątpię by było to zle połączenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x