Skocz do zawartości
Ibanezq

Beats Audio w XE - marketnigowa ściema. :/

Rekomendowane odpowiedzi

Co do usuniętych wcześniej postów - nadgorliwym przypominam, że to nie jest temat o słuchawkach i ich porównaniach. Po raz kolejny. I ostatni.

A pewnemu użytkownikowi proponuję nie zabierać głosu jeśli:

- nie ma tego modelu telefonu

- nie wie, jaką treść zawierały usunięte posty

Post ten jest uwagą moderatorską i nie podlega raportowaniu jako spam ani dyskusji.

Edytowane przez WithoutName

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sensation ma dzwiek... Ocenie na 4 nie za bardzo.podoba mi sie scena tonow wysokich, sa przeklamane sycza, lepsze niz w gs2 ale gorzej niz w iphonie...

Wysłane z mojego HTC Sensation Z710e za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Koko35

A ja bym polemizował w kwestii dźwięku, daję Sensation dobrą 4 ale iPhone dostaje słabe 3, za to Meizu M9 ma u mnie 5.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yusuf1

Nie wiem jak w iphonie ale mam starego ipoda i jak dla mnie lepiej brzmi sensation z beats. Różnice dość wyraźną czuje w... samochodzie gdy podlacze oba pod aux w radiu ;) O sgsll nie będę się wypowiadał bo czuć odległość jaka dzieli oba sprzęty od samsungowego pioniera. Nie pomógł mu nawet player pro z różnymi ustawieniami - to na wypadek gdyby jakiś fanboy lub krzysiek zarzucał mi przeklamania. Ale wiadomo, odbiór dźwięku to dla każdego subietywne odczucie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak dla mnie dźwięk też jest bardzo dobry w połączeniu z cx300 II, nie mam nic do zarzucenia jakości dźwięku praktycznie w każdym zakresie:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A ja bym polemizował w kwestii dźwięku, daję Sensation dobrą 4 ale iPhone dostaje słabe 3, za to Meizu M9 ma u mnie 5.

Hmm posluchaj ip na grado... Sensation xe jest obnazone w zakresie muzyki atonalnej np punktualizm czy berg zwykle wszystko obnazaja nie ma kropki nad i behemoth to samo obnaza sensation xe mi lepiej brzmi na sofcie bez xe ktory dudni

Wysłane z mojego HTC Sensation Z710e za pomocą Tapatalk

<piyoter> Używaj znaków interpuncyjnych, bo tak napisany post jest niezrozumiały.

Edytowane przez piyoter

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak działa to beats audio w rootowanych romach htc sensation w porownaniu z beats w sensation xe?

Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nofink
    A jak działa to beats audio w rootowanych romach htc sensation w porownaniu z beats w sensation xe?

Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk

Nie mialem doczynienia ze zwyklym sensation ale podejrzewam ze niczym sie nie rozni. Kupujac sensation xe dostajesz ladniejszy telefon, lepsze sluchawki , wieksza baterie i wszystko smigajace mega szybko po wyciagnieciu z pudelka.. samo beats jest programowe nie sprzetowe. To kwestia romu.

Wysłane z mojego HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kupujac sensation xe dostajesz ladniejszy telefon, lepsze sluchawki , wieksza baterie i wszystko smigajace mega szybko po wyciagnieciu z pudelka.

Ładniejszy ? To kwestia gustu. Lepsze słuchawki ? Osoby, które użyły słuchawek od producenta (w zwykłym Sensation) można policzyć na palcach jednej ręki. Każdy ma swoje, to po pierwsze, a po drugie nie każdy lubi dokanałówki. Wszystko śmigające mega szybko po wyjęciu z pudełka ? Widać, że na serio nie miałeś Sensation w rękach. Pod tym względem wcale nie ustępuje XE.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x