Skocz do zawartości
David270K

Gubienie klatek w materiałach Full HD 60fps

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mój telefon ma pewną wadę która towarzyszy mi od nowości, a mianowicie fakt iż nie daje rady przy odtwarzaniu filmów w rozdzielczości 1920x1080 przy 60 klatkach na sekundę. Mój kolega który posiada Xiaomi Redmi 4 Prime bez problemu odtwarza wszystko w 1080p60fps mimo iż jego telefon jest słabszy, czy to wada mojego modelu ? W internecie nie znalazłem podobnego przypadku, w 720p na 60fps wszystko działa normalnie bez gubienia klatek a w 1080p traci jakieś 80% klatek, przesyłam zrzut ekranu ze statystykami z aplikacji YouTube gdzie jest pokazane ile klatek zgubił, próbowałem również w oryginalnym odtwarzaczu filmów ale tam problem był nawet większy, po 0.5s film się zatrzymywał i leciał sam dźwięk. Telefon był już 3 razy przywracany do ustawień fabrycznych od czasu gdy go kupiłem.

Model: Galaxy S5 Neo (G903F)

Android: 6.0.1 (Najnowsze aktualizacje zainstalowane)

Screenshot_20170715-220643.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Diabeu

Wszystkie S5 Neo tak mają bo są za słabe, poza tym Xiaomi Redmi 4 Prime jest silniejszy od S5 Neo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Pomoc techniczna Samsunga odpisała mi na to tak: "Opisane działanie urządzenia nie jest poprawne i nie powinno występować. Przyczyną może być błąd oprogramowania lub usterka sprzętu." i polecili skorzystanie z autoryzowanego serwisu gdzie technik przeprowadzi diagnostykę sprzętu i będzie w stanie wykryć występujące w nim nieprawidłowości. 

Chciałem też poznać waszą opinię ponieważ najbliższy serwis jest dość daleko.

Edytowane przez Camulos
    na forum nie cytujemy w całości poprzedniego postu, reg. pkt. 4.6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie otworzysz płynnie YT w [email protected] ;)
    Sprawdzane zarówno na Androidzie 5.1 jak i 6.0.1. Za słaby telefon. Odsyłanie do serwisu Ci nic nie da.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi