Skocz do zawartości
agrehor

Telefon nie reaguje na przyciski odblokowania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jetem posiadaczem telefonu LG G3 już dwa lata, natknęło mnie żeby jakieś 3tygodnie temu zformatować sobie telefon pierwszy raz, wszystko poszło okej i nagle zaczęły się problemy. Telefon momentami nie reaguje na stukniecia w ekran albo na tylnie przyciski w momencie gdy chce go odblokować, podobnie jest gdy z kimś rozmawiam, gdy wygaśnie mi ekran to momentami nie mam możliwości się rozłączyć. Gdy tylko dostane powiadomienie na telefon i zaświeci się wyświetlacz mogę bez problemu, podobnie jak podłącze go pod ładowarkę. Wracałem do ustawień fabrycznych, działał normalnie przez parę dni i znów to samo się dzieję. Proszę o pomoc, Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cassia

Od jakiegoś czasu obserwuję następujące objawy w mim lg- nie działają przyciski volume up i power. Po wyjęciu baterii telefon przez kilkadziesiąt minut nie che się uruchomić. Po tym czasie uruchamia się normalnie. przez chwilę działają nawet przyciski vol up i power.  Niestety szybko telefon znów przestaje reagować na ich przyciśnięcie. Poza tym telefon jest sprawny, wszystko śmiga. Zostało mi jeszcze 2 m-ce gwarancji i  chciałabym wiedzieć czy sama mogę coś zrobić np. przywrócić tel. do ustawień fabrycznych czy od razu słać do serwisu.

Edytowane przez cassia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi