Skocz do zawartości
mati4007

Telefon do około 1500 zł - wydajny następca z G3 z dobrą baterią

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 
    proszę o polecenie mi jakiegoś telefonu do 1500zł. Poprzednikiem moim był LG G3 i chciałbym znaleźć coś lepszego.  Najlepiej jakiś flagowiec.
    Może też być telefon na abonament z dobrą ofertą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czego oczekujesz od telefonu? Marka jest obojętna? Na stronie t-mobile są czasem ciekawe oferty jak 6 miesięcy za 1zl abonament itp. Nie wiem jak u konkurencji, tam znowu mają oferty łączące jak w Orange live box

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poszukuję coś podobnego do G3 no może przydało by się z 3gb ramu, te minimum 16gb pamięci wbudowanej. Jedynym minusem G3 jest bateria jak dla mnie i szukam coś co będzie miało trochę dłuższy czas pracy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak duża bateria to zawsze mówię o Lenovo P2. Ewentualnie Samsung s7 dużo osób na tym forum ma i chwali jednak jeśli zależy Ci na baterii to lenovo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    penguino

Problem w tym, że Lenovo odstaje resztą telefonu. G3 szybko zżerał baterię więc już S7 będzie krokiem naprzód. Tyle że w tej cenie będzie używką.

Blisko budżetu jest ... nowy HTC 10. Normalnie 1990zł, ale po zapisaniu się do HTC Club dostajesz rabat i wychodzi 1692zł. Wiem, ponad budżet, ale jak za fabrycznie nowego flagowca tej klasy to godna rozważenia oferta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dnia 6.08.2017 o 21:56, penguino napisał:

Problem w tym, że Lenovo odstaje resztą telefonu. G3 szybko zżerał baterię więc już S7 będzie krokiem naprzód. Tyle że w tej cenie będzie używką.

Blisko budżetu jest ... nowy HTC 10. Normalnie 1990zł, ale po zapisaniu się do HTC Club dostajesz rabat i wychodzi 1692zł. Wiem, ponad budżet, ale jak za fabrycznie nowego flagowca tej klasy to godna rozważenia oferta.

Jak uzyskać ten rabat? Właśnie przeczytałem racenzję htc 10 i ma ponoć jeden z najlepszych aparatów na rynku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tom3k2
    23 minuty temu, ecilop889 napisał:

Właśnie przeczytałem racenzję htc 10 i ma ponoć jeden z najlepszych aparatów na rynku.

Nie lepszy niż S8, S7, G5, Google Pixel, U11

@mati4007 Rozważałbym Mi6 bądź G6.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o Google Pixel i U11 to owszem HtC 10 jest słabszy, ale z s8 S7 I g5 już można polemizować. Z wyżej wymienionych albo G6 albo htc 10.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tom3k2

Nie ma szans, żeby HTC 10 przebił S8, S7 czy G5 w zdjęciach. Dopiero U11 to flagowiec od HTC, który jest co najmniej równie dobry pod względem fotografii, co najwyższe modele Samsunga czy LG.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi