Skocz do zawartości
bazur

Ekran w Z3. Pytania, problemy i wszystko inne. Temat zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

A te gumki da wymienne można je doczepić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bazur

@matik3789

Masz rację, tylko ja dokręcałem je do pierwszego "oporu", żeby właśnie za mocno nie dokręcić. Ale coś musiało pójść nie tak jak trzeba. :)

@Piotr010

One tworzą całość i nie da się ich wymienić, chyba że cały gumowy środek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli wysłałeś tel do serwisu, daj znać jak sprawa sie rozwiązała ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zajkos

Ja też boje się o mój wyświetlacz bo moja Z trójka postanowiła być jak iP 6 i się wygięła w taki sposób że na szczęście tego nie widać ale po położeniu na płaską powierzchnie i przyduszeniu go po jednej stronie z drugiej strony jeden narożnik się unosi i można go dodusić do powierzchni (wyprostować) telefon w ogóle w łatwy sposób się wygina co jest trochę dla mnie dziwnie... A Wasze Zetki są idealnie proste czy tez wyginają sie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście, że są proste. Co ty wyprawiasz z tym smartfonem, widząc delikatność z3 nigdy w życiu nie spróbowałbym nawet w jakikolwiek sposób jej wyginać. Bez etui nie zabieram jej poza dom i zawsze ją kładę na czymś delikatnym, np na szmatce od okularów.

Skoro się wygięła, to albo na niej usiadłeś, albo nosiłeś ją w kieszeni spodni, plus musiała być niezbyt szeroka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dudus8

Kurczę powiem szczerzę, że po przeczytaniu Waszych przypadku co do pękania ekranu itp coraz bardziej obawiam się tego telefonu i żałuję że go posiadam.

Mogłem jednak zostać przy M8, który przynajmniej wygląda i pewnie jest dużo bardziej wytrzymały.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Bardziej wytrzymały wątpię. Każdy po upadku nawet z 50 cm może mieć ekran zbity wszystko zależy jak upadnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    blackg

@up

Mój telefon jest tego przykładem o czym piszesz, historia jego jest taka że spadł w nocy z krzesła w odległości od ziemi nie więcej niż 50cm przypuszczam,że idealnie na róg, kto wie jeśli cała ramka byłaby aluminiowa a rogi nie plastikowe pewnie by się nic nie stało, a tak pęknięty ekran i zostawione 720zł w serwisie.

ps. telefon używany niecały tydzień naprawiany przez serwis Sony we Wrocławiu miesiąc czasu.

676e67f360a2c8f9.jpg

Edytowane przez Staszicu
    Zdjęcia, filmy itp. zamieszczamy w spoilerach ([SPOILER][/SPOILER])

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam Z2 Moja historia była taka, podczas wykładania alkoholu z kartonów położyłem telefon na kegach 50 L oczywiście telefon leżał na płaszczu pech chciał ze przyszła koleżanka po jedną z keg. Ściągnęła płaszcz zanim zdążyłem powiedzieć jej że tam jest telefon usłyszałem tylko huk na kafelkach... Ja już w strachu że telefon jest w kawałkach szybko lecę aby pozbierać zwłoki... szczęście w nieszczęściu ze telefon był cały ekran nie pękł ani tylni panel ale telefon ma wgnieciony prawy dolny róg krawędź, taka gwiazdka się zrobiła i już przy ekranie mam pęknięto - wgniecione zaokrąglenie. Osobiście Irytuje mnie to wgniecenie ale nie rzuca się to w oczy do serwisu nie wysyłam bo telefon działa i jest szczelny. Teraz wiem dlacze w Z3 są gumowo-plastikowe rogi telefon bedzie uderzał rogami podczas upadku u Sony wyciągnęło z tego wnioski podejrzewam gdybym miał gumę to by mi nic się nie stało. :) O to moja Historia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    krkn1

Moja historia tyczy się pierwszej zetki. Kiedyś, kiedyś nietrzeźwy sturlałem się ze schodów, takich normalnych w klatce schodowej, popękała mi cała szybka ;_; na szczęście tylna + minimalne pękniecie w górnym prawym rogu, ledwo widoczne.

DKnbU74.jpg

Przebolałem, prawie pół roku później podłączyłem do ładowania i położyłem na łóżku, od strony ściany. Rano się budzę, próbuję wyłączyć budzik i nie działa dotyk. Pierwsza myśl ' znowu się zawiesiła "-.- ' ale po chwili spojrzałem pod kontem a tu pęknięte...

2Xjy33p.jpg

Spaść na pewno nie spadłą, nie mam pojęcia od czego mogła pęknąć, żaden zwierz ani nic żywego nie miało interakcji z moją nieszczęsną zetką... sprawa zostaje niewyjaśniona :D a zetka służy mi jako modem do mobilki :D

Edytowane przez Staszicu
    Zdjęcia, filmy itp. zamieszczamy w spoilerach ([SPOILER][/SPOILER])

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi