Skocz do zawartości
bazur

Ekran w Z3. Pytania, problemy i wszystko inne. Temat zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również mam same pozytywne doświadczenia z tym serwisem. Oddałem zalana z3 to po tygodniu dostałem nową. Kuzyn oddawał z1 bo zaślepka nie trzymała to po tygodniu przysłali mu z nową zaślepka. Teraz wysyłał bo bateria trzymała mu bardzo krótko (przy 50% się wyłączał), to po tygodniu dostał telefon z nową baterią, ramką, ekranem i szkłem z tyłu. Więc tragedii nie ma :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja wysłałem na niemiecki w suport z3 bo ekran samoczynnie pękł i bez problemu wymienili na nowy wyświetlacz i czekam teraz na paczkę zwrotną 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A tak z ciekawości po jakim czasie od odbioru telefonu od kuriera pojawiał się Wam w systemie w-support?? Bo wczoraj o 10 został odebrany a do dzisiejszego dnia nie wprowadzili go nawet do systemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w moim przypadku w niemczech dhl dostarczył 06.08 telefon i w ten sam dzien był już w systemie a 11 dopiero bylo info ze telefon w naprawie a 12 za naprawiony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja oddalem telefon rano w Tmobile, wiec jak pojechal tego samego dnia to we wtorek był juz we Wrocławiu. Mamy czwartek a na stronie wsupport po IMEI wyskakuje tylko co pracownik tmobile wpisal jako usterke..

Wykorzystalem okazje i podalem wiele uwag do tel. Mianowicie niestabilny zasieg (po wybudzeniu ekranu czesto zasieg jest w polowie), szum podczas rozmowy no i ta plama na wyswietlaczu..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tez wysłałem na plamę na wyświetlaczu. Od wysłania minęło już 1,5 tyg. Nie maja części i wstrzymują naprawy :/

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzwonilem do Sony i ponoc jesli nie ruszy temat po 3 tygodniach to mozna od nich dzwonic.

Ktos juz pisal wczesniej ze po okresie 3 tyg dostał nowke sztuke. W takim razie moze jesli nie maja czesci to wysylaja nowe.

Swoja droga widze ze te Z3ki sa mocno awaryjne :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na fanpage serwisu na FB widzę, że sporo komenatrzy dotyczy własnie Z3 i dlugiego czasu naprawy. Dodzownic sie tam nie idzie, oddajemy telefon i nawet nie wiadomo co z nim sie dzieje, czy jest naprawiany itd..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W serwisie każdego producenta są takie wałki.. Nie wiem tylko jak u Apple

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi