Skocz do zawartości
Zuberek42

Android 7.1 lub O dla Galaxy A5 (2016)

Rekomendowane odpowiedzi

To ja od siebie dodam, że korzystam już z w pełni sprawnego (!) ROMu Resurection Remix na bazie Oreo dla naszej A5 (6) i sprawdza się na prawdę świetnie :)
Mój telefon przeżywa drugą młodość. 

Dla zainteresowanych link: https://forum.xda-developers.com/samsung-a-series/development/rom-resurrection-remix-rr-v6-unofficial-t3765542

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
melis

@mlukasik z tego co się zorientowałem, to rom posiada dość sporo błędów, oraz nie jest dalej rozwijany. Przynajmniej nic na to nie wskazuje. Pomijam już fakt, że autor na samym starcie, poprosił o usunięcie całego tematu...
W starszą edycję zajrzałem...

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez melis
  • Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam korzystam i póki co - nie zawodzi w  żadnym aspekcie, a pewne rzeczy są nawet usprawnione - np. czytnik linii papilarnych działa teraz bez dodatkowego przyciskania klawisza home - jest aktywny. Żadnych większych bugów nie stwierdziłem, a dosyć intensywnie korzystam ze swojego telefonu. Nawet bateria nie zawodzi. 

Generalnie nikogo nie namawiam - informuję, że jest możliwość skorzystania i działa to dobrze. A reszta - róbta co chceta. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
melis

Bateria w tym wydaniu możliwe, że nie zawodzi, gdyż system jest delikatnie mówiąc, pozbawiony funkcjonalności. Gapsy z kolei potrafią mocno obciążyć baterię. Chyba tylko wersja nano jest w miarę znośna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zeluzg

Witam , mam android 7.0 . Będzie nasz A_15 aktualizacja do wyżej do android 8.0 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
melis

Pytasz o model a5 2015?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, melis napisał:

Bateria w tym wydaniu możliwe, że nie zawodzi, gdyż system jest delikatnie mówiąc, pozbawiony funkcjonalności. Gapsy z kolei potrafią mocno obciążyć baterię. Chyba tylko wersja nano jest w miarę znośna

A jaką to niebywałą funkcjonalność, którą odbiera "czysty" android miałeś w swojej A5 2016? Nic, czego brak byłby jakkolwiek dokuczliwy. Zresztą... to już kwestia indywidualnych potrzeb. Dla mnie kilka gigabajtow więcej przestrzeni na kolejne aplikacje to wystarczający argument za tym, żeby zdecydować się na "czysty" soft. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zeluzg
Dnia 8.04.2018 o 15:20, melis napisał:

Pytasz o model a5 2015?

sorry o A5 2016. Będa jeszcze aktualizacje wyzej czy już koniec ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
melis

Będą tylko poprawki zabezpieczeń. Wyższe wersje androida to tylko w custom rom.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi