Skocz do zawartości
PanRatio

Szum w głośniku podczas rozmowy

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Kupiłem fabrycznie nowy, zaplombowany telefon Moto Z Play z niemieckiego Amazona. Telefon zaktualizowałem do najnowszej wersji Androida, przywróciłem ustawienia fabryczne, zainstalowałem wszelkie aplikacje i wszystko działa wyśmienicie z wyjątkiem jednej rzeczy: podczas rozmowy telefonicznej rozmówcę słyszę idealnie, ale w tle cały czas jest ciągły, nieustający szum typu "szszszsz...". Bardzo mnie to denerwuje. Szum się nie zmienia podczas regulacji głośności rozmowy. Dodatkowo wyciągnąłem kartę microSD, testowałem dwie karty SIM w Orange i jedną w Virgin Mobile. Wszędzie jest to samo. Czy ktoś ma podobny problem? Czy to nadaje się do serwisu? 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yaatzek

Może jeszcze sprawdź czy nie masz pozatykanych "dziurek" do redukcji szumów, ale raczej nie sądzę żeby to miało znaczenie. Raczej obstawiam serwis, tym bardziej że testowałeś inne karty sim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam podobną sytuację z telefonem jak autor tematu, a mam egzemplarz z t-mobile. Poszukałem na zagranicznych forach i problem nie jest odosobniony. Niektórzy słyszą te szumy, ale je olewają inni idą z tym do serwisu.   Co ciekawe miałem w rękach jeszcze jeden egzemplarz moto z play kupiony w Saturnie i też szumiał. Też myślę o serwisie.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to jest to poważniejszy problem niż sądziłem. Byłem przekonany, że to wada mojego egzemplarza, ale skoro dwa inne egzemplarze mają to samo, to nie może być to przypadkiem. Daj znać jak się potoczą losy twojego telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    djpit

ja w swojej nie zauważyłem szumów, tyle że kupiłem w Niemczech ;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi