Skocz do zawartości
koscielny

Samsung S5 - brak połączenia WiFi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów.

Nie za bardzo orientuję się jakie zasady panują na forach bo na nich nie piszę :) ale mam dziwny problem z samsungiem s5.

Kupiłem go rok temu na znanym portalu jako refabrykowany (tak to się chyba nazywa) . Przez ten okres nie było z nim żadnych problemów. Kilka dni temu zaczął przerywać połączenie wi-fi ale pomyślałem, że to wina dostawcy internetu.

Niestety wczoraj w godz wieczornych przestał widzieć karte SIM. Zrobiłem mu reset factory niestety na nie wiele się to zdało. Na chwilę obecną sytuacja wygląda tak:

Włączam tel, nie pokazuje się klawiatura do wpisywania PIN a u góry widnieje ikona przekreślonego kółka, wi-fi nie da się włączyć, ikona zmienia się na lekko zieloną i (...) nic.

Po sprawdzeniu kodem, IMEI wyskakuje null/null.

Po zablokowaniu telefonu jakby umarł, nie reaguje na żaden przycisk, muskanie, całowanie itp.

Po około 10 min ożywa. Pojawia się klawiatura, wpisuje PIN, "łapie" sieć a po sprawdzeniu IMEI jest taki jak powinien być i wszystko śmiga normalnie oprócz wi-fi. Sytuacja z "lekko" zieloną ikoną.

Po wyłączeniu i włączeniu sytuacja się powtarza.

Teraz pytanie czy można to naprawić w domowych warunkach? Teoretycznie powinienem mieć jeszcze gwarancje. Sprawdziłem aukcje i dawali 24 miesiące ale wiadomo różnie bywa.

Proszę szanownych forumowiczów o pomoc.

Pozdrawiam,

Koscielny.

Jeśli ta informacja się przyda to wyłączanie w trakcie braku SIM trwa bardzo długo, Swiecą się wszystkie klawisze. Natomiast po "załapaniu" wyłączanie odbywa się normalnie.

Edytowane przez Artur35
    Słownictwo (pkt. 3.2 Regulaminu). Na Forum nie używamy niestosownych słów, nawet je "wykropkowując".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi