Skocz do zawartości
Grzesieq94

Jaki Home do tego telefonu?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam takie pytanie... Standardowy Home mi się nie podoba najbardziej ze względu na dolny przycisk i to że ma tylko 3 pulpity. Przetestowałem dxTop czy jakoś tak zupełnie mi się nie podobał. Tak samo było z aHome. Potem wpadłem na OpenHome i ten mi się spodobał itp ale po 5h musiałem go zamknąć z 5 razy bo mi błędy wywalało. To się chyba FC nazywa czy jakoś tak. Potem trafiłem na PandaHome i ten jest perfekcyjny jak dla mnie. Docki to bardzo przydatna rzecz dla mnie i w ogóle byłem zadowolony. Zrobiłem sobie wczoraj wygląd. Telefon wyładował mi się koło 23 więc go podłączyłem na noc. Dziś rano juz niestety ustawień nie było ;(

Czy wiecie dlaczego tak mi się stało w pandzie? Ew. podajcie jeszcze jakieś inne, interesujące Home'y....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wizu

Ja tam używam i polecam HelixLauncher (1).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przy okazji... Gdy probuje zainstalowac HelixLaunchera 1.2 przez Astro, wyskakuje mi informacja ze nie moge.

Ktos wie co moze byc przyczyna?

Android 1.5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi też wywala nie można zainstalować aplikacji Sieć na tym telefonie... ;] Czyżby root potrzebny?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może to był jednorazowy wyskok PandaHome. A którą wersję zainstalowałeś? Nie instaluj 1,9 BETA!

Zainstaluj sobie pierwszą finalną wersję jeśli jej nie masz i sprawdź jak nie to PandaHome 2 Beta ;) Obydwie testowałem i działają dobrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    czesiu

Polecam przejscie na firmware 2.1

Pantheon ma tam max 9 pulpitow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Może to był jednorazowy wyskok PandaHome. A którą wersję zainstalowałeś? Nie instaluj 1,9 BETA!

Zainstaluj sobie pierwszą finalną wersję jeśli jej nie masz i sprawdź jak nie to PandaHome 2 Beta ;) Obydwie testowałem i działają dobrze ;)

Heh... Właśnie zainstalowałem sobie 1.9 BETA ;] Mój błąd... No to chyba będzie po sprawie... Ew. sprawdzę jeszcze H++ ale i tak browarek leci!

EDIT: Ale mam jeszcze pytanie... Dlaczego i tak H++ ani Helixa nie udało mi się zainstalować na telefonie?

Edytowane przez Grzesieq94

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mst

Czy u was tez helix2 sie nie uruchamia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x