Skocz do zawartości
Grzesieq94

Jaki Home do tego telefonu?

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak przez dlugi czas dalbym sobie uciac reke za LP+ tak ostatnio postanowilem dac szanse ADW w wersji platnej... no i coz, dopoki LP+ nie zostanie przepisany (nad czym trwaja prace) dopoty uwazam, ze ADW EX na obecna chwile zjada LP na sniadanie... szybkoscia jak i mozliwosciami konfiguracji, co prawda nie ma widgetow, ale przyznam szczerze, ze chociazby facebook z LP+ u mnie zawsze potwornie sie meczyl i wolno aktualizowal, kalendarz dogralem inny, zamiast contacts zrobilem sobie bezposrednie skroty i jest wszystko dobrze...

---

edit: o damn, dopiero zobaczylem jak archeologiczny jest ten temat :] skuzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mavfly

A ja polecam GO Lancher. Wcześniej miałem ADW... GL bardziej przypadł mi do gustu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja na swojej spicy takze uzywam ADW EX. Jest ladny, szybki, duzo opcji. Szczegolnie podoba mi sie fancy icons - takie fajne kolorowe kwadraciki pod ikonami :-). Mozna zapisac sobie ustawienia, wiec gdy zmieniny rom to przywrocimy ekspresowo ustawienia. Wart swojej ceny, a mozna do niego takze sciagac motywy. Sory za brak PL liter. :-)

Wysłano z GT-I5700 z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja na moim i5700 zacząłem od Launcher Pro, wszystko chodziło szybko i bez zacięć, jedynym problemem ( zmusiło mnie to do zmiany na inny launcher) było wyłączanie się telefonu, więc przesiadłem się na ADW. Panda, dxTop, Helix i Home++ totalnie mi nie pasowały, chodziły nie dość że wolno, to i design był jakiś dziwny. ADW chodził w miarę szybko, czasami jakieś zwiechy mu się zdarzały, więc postanowiłem wypróbować ZEAM, i na nim jestem do dzisiaj. Chodzi bardzo szybko, nie zauważyłem żadnych zwiech (jedynie na jakieś parę sekund po włączeniu telefonu, bo po wybudzeniu praktycznie nie ma żadnych) drawer po uruchomieniu się nie zacina, a i możliwość ustawienia w docku 6 ikon też mi się bardzo spodobała. Więc według mnie ZEAM jest nr 1 dla tego telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No co jak co, ale ZEAM jest o wiele brzydszy od ADW Ex, i wcale nie taki szybki.

screenshot1qi.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja na poczatku mialem launcher pro wersja bezplatna nawet byl fajny dopoki prawie po kazdej nocy musialem wyjmowac baterie bo robil jakas zwieche przez noc zainstalowalem adw takze bezplana wersja i od razu przestala mi sie spica w nocy wieszac a ostatnio postanowilem przetestowac go laucher i ten jest super ma wiele funkcji i jest po polsku:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No cóż, właśnie zainstalowalem go launcher, ciekawy, ale mulasty :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem wam, że od miesiąca mam go lunchera i chodzi najlepiej z tych popularnych, dostępnych w markecie. :)

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No u mnie najlepiej chodzi ADW Launcher EX, o wiele lepiej od wszystkiego innego. No a na Launcherze Pro takze i u mnie telefon sie potrafił sam wyłączyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    No u mnie najlepiej chodzi ADW Launcher EX, o wiele lepiej od wszystkiego innego. No a na Launcherze Pro takze i u mnie telefon sie potrafił sam wyłączyć.

to raczej nie wina launchera ;) adw ex jest zdecydowanie najszybszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x