Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

PLANETA

Najlepsza oferta na SGS 8 ?.

Rekomendowane odpowiedzi

iwooke
    @piotrzet23 trzeba szukać aukcji, na której sprzedany telefon jest z Orange albo Play, bo Plus i T-Mobile blokuje telefony jeśli ktoś nie spłaca rat. Trzeba zadzwonić i zapytać sprzedającego czy dołącza pierwotny dowód zakupu, bo faktura marża nie daje gwarancji producenta i guarda. Ja sam tak kupiłem swojego S8 w maju za 2700 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie sądzę aby użytkownika coś takiego interesowało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iwooke

Warto rozważyć taką możliwość, bo w kieszeni zostaje 1000 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

No szwagierka brała niedawno w Play S8 za 1 zł ale abo 230zl. Masakra. Tak średnio licząc abo bez telefonu to jakieś 50zl. Czyli rata wychodzi 180zl. Umowa 2 lata czyli 4320zl!!! Kompletnie nieopłacalne. I tak myśląc dalej to biorąc na kartę za około 30zl(średnio),ale nie każdy chce taką możliwość to mamy 4800 za telefon :/ 

https://www.sferis.pl/smartfon-samsung-galaxy-s8-64gb-midnight-black-sm-g950fzkaxeo-p492255

I raty 0%. Zostaje ponad 1000zl w kieszeni nawet jak weźmie się abo. 

Oj drogie mają te telefony w sieciach komórkowych :D Już nie mówiąc o nowych na allegro z przedłużeń umów i trafić na raty 0% przez payu. A ceny już od 2400 ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@rybus85

To że play ma drogie oferty to wiadomo obecnie mają jedne z najdroższych telefonów. W T-Mobile ten telefon akurat przy niektórych abonamentach wychodzi całkiem sensowne bardziej opłacalnie niż kupienie telefonu osobno 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

Zapodawaj ;) Kończy mi się w listopadzie abo i zastanawiam się co dalej...Play jakoś mnie nie przekonuje i właśnie myślę nad T-Mobile.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@rybus85

Do listopada to ceny mogą się 10 razy zmienić tym bardziej że wchodzi Note 8 to na pewno S8 stanieje. A ja jasnowidzem nie jestem żeby przepowiadać na przyszłość. Obecnie dla przenoszących numer opłaca się brać w taryfie T-Mobile One w cenie abonamentu 70, 90, 110, 130 i 150 zł nic lepszego na tą chwilę nie znajdziesz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

Ja tam czekam za premierą V30 :) A przenieść numer można w każdej chwili :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PLANETA

Ok tel zamówiony oferta to wsio bez limitu, neta mam aż 15 giga co miech i z ,ratką na tl wynosi mi teraz tylko 119,99 zł i git. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi