Skocz do zawartości
Leszek Unchained Dobija

lg g6 nie mogę wybrać muzyki na dzwonek lub alarm

Rekomendowane odpowiedzi

hejka - tak jak w temacie, nie mogę wybrać muzyki za dzwonek, dźwięk wiadomości albo alarm. Gdy próbuję to zrobić pokazuje się pusty ekran z dwoma przyciskami OK i ANULUJ i tyle. 

Może ktoś zna rozwiązanie problemu. Fajny telefon ale soft chyba trochę niedopracowany :/

dzięki

Edytowane przez Leszek Unchained Dobija

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kepa416

Próbowałeś restart albo przywrócić ustawienia? Może ręcznie wywaliles dźwięki z dysku? Jaka wersja softu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Leszek Unchained Dobija

Ale widzę, że wcześniej mogłeś wybrać, bo masz ustawione niestandardowe dzwonki. W którym momencie, ewentualnie po instalacji jakiego programu itp. ustawienia wyboru dzwonka przestały działać prawidłowo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imo reset do ustawień fabrycznych pomoże. Raczej nie dojdziemy do tego co kolega zrobił, że tak się stało

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie mogłem od początku - własny dzwonek ustawiłem sposobem  przez program do  odtwarzania muzyki. Kurcze nie chce mi się przywracać ustawień fabrycznych bo już wszystko zainstalowałem - battlenet, bank i inne duperele. Myślałem, że jest jakieś proste rozwiązanie problemu - no trudno jakoś przeżyje chyba. Za niedługo wyjdzie O to może problem sam się rozwiąże :) dzięki za pomoc

Edytowane przez Leszek Unchained Dobija
    Zresztą reset był robiony bo kupiłem go w sumie używanego i jak go odpaliłem to był wybór języka i cały proces aktywacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj jeszcze wyczyścić cache i dane aplikacji Przechowywanie multimediów (ust.>aplikacje>pokaż system). Może to pomoże. Bo na O to możesz sobie jeszcze trochę poczekać.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W aplikacjach wybrałem "resetuj preferencje domyślne" - a potem po naciśnięciu na plus wyskoczył mi wybór aplikacji wybrałem "Muzyka" i wszystko wróciło do normy. Poprzednio wybrałem odtwarzacz i może przez to się coś popsuło. Dzięki za sugestie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Od pewnego czasu mam problem z ustawieniem dzwonka kontaktu ...nie jednego. Wyskakuje i komunikat ,,Nie można zmienić dzwonka.ID dzwonka jest już używane. Wszystkie kontakty mają dzwonek, którego nie ustawiłam :( . Dzwonek , który ustawiłam w ustawieniach- dzwonek... jest całkiem inny. Co zrobić ,by pozbyć się niechcianego dzwonka?  Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@anik.rej Ustawienia-Dźwięk odznacz zakładkę ,,Dzwonek kontaktu,, i będziesz mógł dodawać dzwonki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi