Skocz do zawartości
mohi

Zestaw Słuchawkowy do Ace

Rekomendowane odpowiedzi

mohi

Witam, ostatnio kupilem Samsunga Galaxy Ace i jak wszyscy wiemy nie posiada on fabrycznego zestawu słuchawkowego.

Jest mi ktos w stanie polecic dobre sluchawki do tego telefonu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzagan

Z lenistwa podaję Ci moją opinie o AKG K319 jaką zamieściłem w CO KUPIĆ:

"Wyszperałem je za "jedyne" 153,00 zł. Z niepokojem, co do zasadności wydania takiej kwoty oczekiwałem na paczkę.

Przyszła. Fabryczne pudełko sugeruje, że mamy do czynienia z czymś z wyższej pułki. Podłączam do telefonu (Samsung ACE), wkładam słuchawki i uruchamiam odtwarzacz..... Chwilę później już wiem, już słyszę, że takich dźwięków moje uszy jeszcze nie odbierały. Jak przestrzeń ! Coś pięknego.

Pliki mp3 co do jakości są sobie nierówne, więc jak porównałem dobrze zrobiony plik z kiepskim, to od razu postanowiłem wszystko co kiepskie wykasować - to obelga dla tych słuchawek.

Miłośnicy basów będą mile zaskoczeniu. Nie spodziewałem się, że po tego typu słuchawkach tak głębokiego brzmienia. Natychmiast musiałem zejść z ustawień. Dół można tak nisko ustawić, że jest to nie do zniesienia :)

Środek cudowny, u góry mogło by wyć trochę wyżej, ale to już kwestia gustu, jakości mp3 oraz sprzętu do jakiego AKG 319 podłączymy (mój Samsung Ace jest raczej przeciętny).

Całość solidnie wykonana, giętki przewód, eleganckie etui.

Dla wybrednych. Polecam."

ps

na Alegro są już wyraźnie tańsze :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mohi

takie słuchawki bez wątpienia są boskie ale ja szukam czegos tańszego, max do 60zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gzyp

Podróby dr dre? Podobno jak na 50zł to grają podobnie do oryginałów, a nie płacisz za markę, jak np. 50% ceny apple

Edit:

Dołóż dyszkę i kup soundmagic'ki są boskie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja za 60 zl kupilem sluchawki skullcandy (niapamietam modelu:() ale graja bosko xD

Wytapatane z Ace:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gzyp

Skullcandy to tragedia... :/ Tylko ładnie wyglądają, fajnie jakby szło podłączyć nokiowskie słuchawki, te co dodają do symbianowych xpress music, one po prostu były boskie <3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wlasnie sa bdb

Porownywalem te ze sluchawkami philipsa i panasonica i sa o niebo lepsze i stosunkowo tanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mozna je podlaczyc do kazdego urzadzenia z jackiem. Niewazne czy to samsung, creative czy motorola.

Dedykowane sa dlatego ze sa firmy Samsung i maja ten przycisk do idbierania rozmow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daisho

Z acem nie działają niektóre słuchawki z trzema PINami miniJack, trzeszczą szumią a dźwięku nie ma. Ale nie wszystkie.

Ja kupiłem za 55zł philipsa SHE3680, 2 PINowe. Jakość dźwięku wg mnie bdb, głośność także. Żadnego charczenia nawet przy skrajnych ustawieniach equalizera, moge szczerze polecić ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi