Skocz do zawartości
mohi

Zestaw Słuchawkowy do Ace

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba mówisz o 4 pinowych, a te co kupiłeś to pewnie są trzy pinowy, bo tak to byś miał mono:DDD. Ogólnie rzecz mówiąc problemy są tylko z słuchawkami z wbudowanym mikrofonem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mohi
    Co myślicie na temat takich słuchawek? HF38 ORYG. SŁUCHAWKI SAMSUNG GALAXY ACE WAVE [email protected] (1911656801) - Aukcje internetowe Allegro

Niby dedykowane do niektórych modeli w tym Galaxy Ace.

co do tej aukcji to czym sie różni biały mini-jack 3.5mm on zwyklego mini-jacka 3.5mm, chodzi o wygląd czy to ma jakieś znaczenie w jakości dźwieku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    a4tech

Jako ciekawostkę dodam, że np. org. słuchawki od Wave-a S8500 nie działają poprawnie z naszymi ACE-ami !!! Natomiast (wizualnie identyczne) dołączone w zestawie do SGS2 już tak :)

Ciekawe co ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PLANETA

I to bardzo ciekawe dlaczego nie działają .skoro są do złudzenia podobne, no ale jak to samsung zawsze coś z nim nie tak. :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    a4tech
    ...Ogólnie rzecz mówiąc problemy są tylko z słuchawkami z wbudowanym mikrofonem.

Z tą wypowiedzią nie mogę się zgodzić, ponieważ org. słuchawki z zestawu od SGS 2 mają przecież mikrofon, co nie przeszkadza im to w poprawnym działaniu z ACE-m :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ogar

Witam, ja mam pytanie dlaczego słuchawki samsungowe nie pasują do innych modeli samosunga? Miałem Galaxy i7500, jak podłączę je do asa to tak jakby nie docisniete byly do końca - muzyka jakoś cicho brak basu, ledwo słyszalny wokal.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PLANETA

A dlatego bo samsung jak to firma wszystko na opak ,zamiast zrobić kompatybilne wszystkie to każde na swój model ,może się to kiedyś zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    neomagnet

Ja właśnie szukam słuchawek z mikrofonem. Na alledrogo jest tego sporo w dziwnie niskiej cenie i nie wiem czy warto inwestować, bo chciałbym żeby grały w miarę przyzwoicie. Możecie polecić jakiegoś pewnego sprzedawcę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Qane

Osobiście kupiłem na allegro oryginalne dedykowane słuchawki do Ace i od razu po rozpakowaniu byłem zawiedziony - przewód tragicznej jakości, lekko się go tylko zegnie i się łamie (pozostaje w tym miejscu ślad), wykonane są z jakiegoś tandetnego plastiku a grają tak słabo, że po 2h godzinach z eq w PowerAmp się poddałem i rzuciłem je w kąt.

W obecnej chwili do słuchania muzyki używam SEMH610 (z przejściówką - 4-piny SE nie pokrywają się z 4-pinami Samsunga) i jestem bardzo zadowolony, niestety mikrofon nie działa (przejściówka go odłącza).

Na allegro akcesoria do tel kupuję zawsze w 2 sklepach, kiedyś kupiłem 2 razy podróbki HPM-70 a za 3 razem w jednym z tych sklepów udało mi się kupić oryginały w tej samej cenie (co podróbki).

Nie wiem czy mają teraz coś do ace w ofercie, poszukaj:

Sklep 1

Sklep 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    neomagnet

Chyba się przejdę po lokalnych sklepach i sam ocenię, ale jeśli będzie tak jak mówisz to będę musiał skołować jakieś oryginalne z S2 albo olać mikrofon, chociaż przydałby się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi