Skocz do zawartości
mohi

Zestaw Słuchawkowy do Ace

Rekomendowane odpowiedzi

No to super. Szlag mnie jasny trafił jak zobaczyłem że te genialne słuchawki od nokii xpress music nie działają na ACE ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem jedną z tych replik dousznych słuchawek dr. dre na allegro. Po 5 - 60zł na allegro.

Radziłbym uważać na ten kit. Wśród 100 aukcji, na może 2 będą repliki a nie słuchawki które mają wyglądać. Mam znajomego co ma repliki. Wydawało mi się że podrób nie ma bo nikt nie produkuje. Tymczasem jest na odwrót.

NOWE słuchawki Monster wyposażono w technologię, dzięki której emitują bardzo niski bas. Dużym atutem zestawu są płaskie kable, których konstrukcja praktycznie eliminuje problem drażniącej plątaniny. Przewody zastosowane w słuchawkach Beats by Dr. Dre Tour dysponują technologią Magnetic Flex Tube oraz Micro-strand, dzięki czemu oferują przesył czystego dźwięku.

Kłamstwo albo punkt widzenia. Na pewno ta informacja nie dotyczy słuchawek sprzedawanych.

Nie usłyszycie praktycznie basu. No chyba że pobawicie się equalizerem. Ale to i tak nie pomoże tak jak należy. Materiał jest fatalny. Kabelek nie jest do końca matowy, materiał chroniący końcówkę to lipa (ten czarny element wokół kabla), a znaczki na słuchawkach są przyklejone na żywca.

One są wart tyle co te same za 4,99 u innych sprzedawców. Szkoda tylko że zamiast 4,99 dałem 55. Po 3 dniach użytkowania jeden znaczek odpadł gdzieś na ulicy a kabel u końcu się oderwał (a raczej czarna obwódka o której wcześniej wspomniałem) co powoduje że mam przewód na wierzchu.

Są też wierne repliki które grają dobrze i nie są wyprodukowane z kiepskiego materiału. Podróbę można rozróżnić po słabo matowej czarnej obwódce i kablu, oraz nie do końca czerwonej literce B (kolor nie jest intensywny, prawie różowy). No i grają jak zwyczajne słuchawki za 5zł.

Ciekawe jak grają oryginały?

Ale znalazłem pozytywne zastosowanie! :D

Świetnie się sprawiają jako zatyczki do uszu za 55zł. To im akurat się udało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    a4tech

Co do zatyczek... Całkiem niezłe :)

Ale... Kupujesz (amerykańskie) piankowe stopery od Sperian-a, płacisz za nie jedyne 2 PLN i zapewniam Cię, że wyciszą lepiej ;)

ps. Dzięki za przestrogę w imieniu swoim jak i innych przyszłych nabywców.

Coś kiedyś o tym słyszałem, dlatego wolałem zaufać sprawdzonym Szwedom ;)

Wysłano z GT-S5830

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz wqrwiłem się podwójnie. Do tego "asa" nic nie pasuje, albo mam schrzanione wejście słuchawkowe. Kupiłem specjalnie nowe słuchawki Philipsa SHS4700, dałem 65zł i ten szajsung go nie obsługuje tzn, jak wcisnę wtyczkę do końca to idzie z głośników, muszę ją lekko wyciągnąć i w tedy działa, ale to samo miałem z orginalnymi słuchawkami od nokii. Jakość dźwięku tragedia i strach telefonem ruszyć bo przestanie dźwięk dochodzić...No cóż, stwierdziłem że użyje starego telefonu jako odtwarzacza mp3, i co ? Słuchawki nokii grają zdecydowanie lepiej, można szału dostać >:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Shadi

Mnie to wygląda na schrzanione wejście słuchawkowe. Na Ace nie działają te słuchawki z mikrofonem, reszta powinna być ok. Ja mam Koss KSC75 (podobna półka cenowa, co te twoje philipsy) i działają bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widocznie tak, opinie w internecie odnośnie słuchawek są bardzo dobre a jednak grają gorzej od tych zwykłych z nokii xm,. W przeciwieństwie do nokii mają dwupinowe wejście, więc w zasadzie powinny działać tak jak trzeba a tak nie jest. Na laptopie i na nokii jest wszystko ok, więc chyba telefon dał plamę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    a4tech
    ...Na Ace nie działają te słuchawki z mikrofonem...

Już to tu pisałem ale powtórzę...

Org. zestaw słuchawkowy od SGS II wzorowo współpracuje z ACE-m (a przecież te słuchawki mają mikrofon), więc nie jest to wina dołączonego do nich mikrofonu.

Problemem jest inne połączenie (kolejność ) przewodów z typowym wtykiem "mini jack".

Rozwiązanie...

Kupić nowy rozbieralny wtyk 3.5 cala + lutownica i trochę cierpliwości ;)

A każde słuchawki (tego typu) zagrają poprawnie :)

Wysłano z GT-S5830

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra, ja do siebie nie mam więcej pytań...Moja ułomność i głupota mnie dobiła...przez ten gruby gumowy futerał nie docisnąłem po prostu wtyczki do końca..teraz słuchawki działają ok. :zabawa::facepalm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam :)

potrzebuję kupić jakiś dobry zestaw słuchawkowy do Ace'a do 20 zł. Głównie do słuchania muzyki, rzadziej rozmowy.

Mam w domu słuchawki od Galaxy S, jednak nie są one kompatybilne z Ace. Przy słuchaniu muzyki dźwięk słychać, ale głosu już nie. Na Galaxy S moim zdaniem grają rewelacyjnie i chciałbym kupić podobnej jakości dla Ace. Ktoś wyżej pisał, że te słuchawki od Galaxy S2 są kompatybilne. Czy mógłby ktoś jeszcze napisać, czy one są podobnej jakości do tych od Galaxy S? Ewentualnie jakieś inne typy i jeśli można to linki do aukcji/sklepu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    QUNA1

Mam takie (Galaxy S Advance) i grają spoko... Czysto i basy są dobre.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi