Skocz do zawartości
manikes

Nie zarejestrowano w sieci - błąd pomimo wyszukaniu operatorów N910F

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
    Zakupiłem note 4 z usterką - ciągle się resetował przy napisie samsung ponieważ winna była bateria. Kupiłem więc nową i wszystko śmiga oprócz sieci. Otóż kupujący zapewniał mnie, że do samego końca wszystko działało... Karte sim czyta bez problemu sieci również wyszukuje natomiast gdy klikam na którąś z nich czekam pare minut i wyskakuje, że nie można się połączyć z danym operatorem a gdy próbuję gdzieś zadzwonić wyskakuje, że nie zarejestrowano w sieci.
    Podobnież pochodzi z Angli ale głowy nie daję. Simlocka nie ma raczej na pewno skoro sim wykrywa nie woła kodu itd. Próbowałem wgrywać wiele romów także 4 plikowce ale nic nie pomaga. Imei zgodny z tym pod baterią. Wifi bluetooth i numery alarmowe działają bez problemu. 
    Ma ktoś jeszcze jakiś pomysł? Mi już ręce opadają przy tym telefonie. Model telefonu to N910F, patrzyłem nie ma go na żadnej blackliście.
    Pokazuje normalnie zasięg itp. Raz pokazało nawet że roaming jest i zarejestrował w sieci ale gdy wybrałem numer to i tak nic z tego.
    Liczę na waszą pomoc
    Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SQBI

Sprawdź, czy ma numer IMEI.

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak napisałem IMEI jest 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marten

Może jest kradziony w Polsce i nr imei został zgloszony przez właściciela a nastepnie zablokowany przez operatora a gosc tylko ci tak powiedzial ze telefon jest z uk? Zapewne kupiłeś go bez pudelka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak bez pudełka, ale imei nie jest zablokowany. Ostatnio zauważyłem, że telefon rejestruje w sieci w większym mieście działa normalnie LTE itp ale tylko u obcych operatorów np. Plus da się dzwonić itp a w Play da się tylko wysyłać smsy i korzystać z internetu a dzwonić już nie. W mniejszym mieście nie działa nic a w większym tak jak powyżej napisałem... Dziwna sprawa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GRIZZLY1

Rzeczywiście dziwna. Tak jak by był problem z pasmami GSM i niektóre były zablokowane/nie rozpoznawane. Próbowałeś pobierać apny z strony operatora sieci?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak przyszły smsy konfiguracyjne zainstalowałem i to samo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie :)

Właśnie mam to samo w Notku 4 SM-N910F i raczej jest to wina płyty głównej bo na nic zmiana romów resetowanie itp itd... 

Telefon służbowy i mu odwaliło :( Zagotował się zeżarło baterię i zonk.

Teraz odpala i niby jest zasięg ale nie zadzwonisz ..... A żre baterię na potęgę. Pewnie padło cosik w module gsm :( 

Dziadostwo jednak patrzę to nie tylko u mnie to się stało ....

Pozdrówy -all :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SQBI

U mnie żarło baterię zawsze, gdy nie było żadnego połączenia z siecią (mobile i WiFi jednocześnie).

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi