Skocz do zawartości
maniek6600

Brak LTE

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy mam problem...Otóż nie działa mi LTE mam tylko napisane 4G. Wymianiałem karty sim z plusa w którym powinno być LTE i było co sprawdziłem na innym telefonie. Teraz mam karte Orange firmową z internetem 12gb ale LTE nadal brak....Dzwoniłem do biura obsługi ustawiałem dostawców z zaznaczeniem LTE i nic. Nadal telefon nie ma połączenia LTE tylko 4G. Wielokotnie zmieniałem oprogramowanie telefonu mam go też zrotowanego ale nie mam nadal LTE... Czy pozostaje tylko serwis?

Aha mam zainstalowany soft z rejonem BTU czyli angielski . Ale to chyba nie ma nic do rzeczy. Bo przed wgraniem tego też nie miałem LTE i myślałem że to wina katy..

Właśnie dzwoniłem do biura obsługi i pan mi powiedział że LTE mam włączone i na abonamencie i karta obsługuje LTE. Powiedział też że 4G to jest to samo co LTE... A u was co pisze? LTE czy 4G ? 

Edytowane przez maniek6600

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

OK... Dziękuje kolego...A masz link skąd pobrać link do polski? Bo smart już nie pokazuje nowego firmware...

Już pobieram polski....NIe wiem czy to coś zmieni ale poprzednio miałem polski i była nazwa 4G

Ok juz mam. Dzieki kolego

Edytowane przez maniek6600

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi