Skocz do zawartości
xavras_s

Nowe plany taryfowe Orange

Rekomendowane odpowiedzi

25.08 Orange wprowadza nowe plany taryfowe

W standardzie wygląda to średnio. W zasadzie jedyna zmiana to zwiększenie limitów internetu. Zastanawia mnie tak naprawdę jaki będzie kształt zniżek za inne usługi (Orange Extra). Myślę nad przeniesieniem numeru do Orange. Teraz za opcję 69,99 zł (no-limit, 10gb, 6 msc za darmo) po zniżce za światłowód zapłacę 32,5 zł. Wie ktoś może jak to ma wyglądać? Warto czekać? Co na pewno gorsze to darmowe 3 miesiące zamiast 6 przy przeniesieniu.

Będzie jeszcze opcja bonu do wykorzystania w elektromarketach. Jakby przy wersji Premium (no-limit, 25gb) była sensowna zniżka to 1000 zł w bonie wygląda ciekawie.

Edytowane przez Natan
    Omijanie cenzora forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem nawet nie dorównali konkurencji. Oferta jest gorsza od T-Mobile i moim zdaniem jest to celowa zmiana i przygotowanie na play. Po zmniejszali prędkości bez limitu, żadnych dodatków jak Netflix czy aplikacje bez limitu.  Jest to słaba nie wyróżniająca się niczym oferta plus ma tylko gorszą. A tutaj po takim czasie powinna być lepsza niż to co ma np T-Mobile

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@UP

Dla nowych tak. Jeżeli zniżki zostaną zachowane to 30 zł za no limit i 20gb to dobra oferta

Wysłane z mojego XT1635-02 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Natan
    Nie cytujemy poprzedzającego posta w całości - stosujemy @up lub @wspomnij

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@xavras_s

No ale to właśnie powinno im zależeć na przyciągnięciu też nowych a nie tylko na starych. Jeszcze ciekawe jakie ceny urządzeń bo jeśli się nie zmienią na niższe to już w ogóle kicha. Bo niestety ale operator zarabia na najwyższych abonamentach a nie tych tanich

Edytowane przez piotrzet23

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alfabet

@up Mówisz że słaba oferta a liczba klientów Orange to pewnie Janusze (mój dopisek). T mobile ma "mistrzowską ofertę" tylko klienci jej jakoś docenić nie mogą. Ty patrzysz na słuchawka plus abo. Jak spojrzysz na Orange jako kilka usług w tym TV, dom itd wtedy ich oferta jest dużo lepsza niź T. To T będzie brał światłowód od Orange a nie odwrotnie.

Edytowane przez rakers

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

Ostatni post był pisany ponad rok temu:) więc oferta wygląda inaczej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alfabet

@up słuszna uwaga. Natomiast w tym debilnym TT, tzn w tym jak działa na nim forum tego nie widzę w wersji pro. Ale uwaga słuszna, wyświetliło mi się że jest nowa wiadomość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi