Skocz do zawartości
daro178

abonament cesja przeniesienie numeru

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytania co do oferty t mobile, cesja-zmiana właściciela numeru,oferta abonamentu w t mobile.

1.Mam kartę w plusie nie jestem jej właścicielem i chciałbym zostać nim czy żeby właściciel przekazał mi ten numer muszę udać sie do plusa razem z nim? miałem tam mixa rok temu skończył mi się i nic juz  z tym nie robiłem po prostu używałem karty bez oferty żadnej jakbym został już właścicielem numeru chciałbym go przenieść do t mobile.

2. na stronie t mobile jest oferta dla przenoszących ,że przez 6 miesięcy 1 zł czy to faktycznie tak jest czy nie ma jakiś dodatkowych ukrytych kosztów.

oferta wygląda na ich stronie tak    płace 90 zł , a przez 6 miesięcy po 1 zł   wszystko nie limitowane  do tego dopłacam 250 zł  i telefon lenovo p2  umowa na 24 miesiące

czyli z wyliczeń wyszło mi ,że 1840 zł razem bym zapłacił za 24 miesiące.

3.Przypomniałem sobie jeszcze jedno czy faktycznie nie limitowany internet wygląda tak  ze po np 10gb prędkość transferu spada jak w play ? 

Edytowane przez daro178

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1.Z tym nie  wiem jak jest

2.Tak jest 6 miesięcy za 1 zł nic więcej 

3.Nielimitowany transfer jest a nie nielimitowany internet po jeśli mówimy o ofercie T-Mobile One to po 10 GB prędkość 1 Mb/s jeśli oferta T2 to 10 GB i blokada w obu przypadkach są aplikacje bez limitu jak FB, msng, i inne. Żadna sieć obecnie na oferuje internetu bez limitu w ofercie głosowej jak chcesz internet mobilny bez limitu to tylko T-Mobile za 79,99 i tam nie ma znaczenia czy 100 GB czy 500 GB czy więcej prędkość jest taka sama.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no ja bym brał t2 oferte z nielimitowany internet itp 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A T2 to tam jest ograniczenie prędkości po 20 GB do 1 Mb/s i aplikacje bez limitu na stronie są jakie i jest ich całkiem sporo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    7 minut temu, piotrzet23 napisał:

1.Z tym nie  wiem jak jest

2.Tak jest 6 miesięcy za 1 zł nic więcej 

3.Nielimitowany transfer jest a nie nielimitowany internet po jeśli mówimy o ofercie T-Mobile One to po 10 GB prędkość 1 Mb/s jeśli oferta T2 to 10 GB i blokada w obu przypadkach są aplikacje bez limitu jak FB, msng, i inne. Żadna sieć obecnie na oferuje internetu bez limitu w ofercie głosowej jak chcesz internet mobilny bez limitu to tylko T-Mobile za 79,99 i tam nie ma znaczenia czy 100 GB czy 500 GB czy więcej prędkość jest taka sama.

no ja bym brał t2 nielimitowany internet itp ,a czy uważasz ,że opłaca się dopłacić te 10 zł bo 80zl nielimitowane prócz internetu wtedy jest 10 gb

a 90 zl z nielimitowanym wszystkim tylko ,że 80 jakby wziął to 350 zl dopłaty a 90 zl 250 czyli 100 więcej za telefon a za oferte 150 zl 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli bierzesz ofertę T2 10 GB to wtedy po zużyciu 10 GB masz blokowaną transmisję danych. Jeśli bierzesz ofertę T-Mobile One z Netflixem to wtedy po 10GB masz limit 1 Mb/s. To zależy kto co potrzebuje. Ja nie wiem ile ty korzystasz i ile tobie GB jest potrzebne 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie netflix to standardowa oferta tam  nie ma 6 miesięcy za 1 zl tylko oferta dla przenoszących  T2 wiesz co jeśli mówisz ze dopiero po 20 gb spada transfer do 1mb to ok bo 20 gb nie użyje w miesiąc a takto jest LTE.? do tych 20gb? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest w regulaminie wyraźnie że po 20 GB jest 1 Mb/s i jest to internet w każdej technologii LTE, 3G i 2G nie ma żadnych ograniczeń co do tego 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten limit 20gb odnawia sie co.miesiąc tak? Wlasnie dowiedzialem sie ze.chyba sa.raty ale nue wiem czy to juz wliczone jest

Edytowane przez daro178

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@daro178

Tak jest to na miesiąc

Są raty cena 90 zł to suma abonamentu rata i abonament promocyjny przez 6 miesięcy jest rata 1 zł także nic więcej niż to co masz na stronie to nie zapłacisz spokojnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi